Alte știri din fotbal
Daniel Pancu îl ia în cantonamentul din Austria!
0
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
3
Universitatea Craiova, întăriri pentru Liga Campionilor! Negocieri avansate cu un internațional din Capul Verde
0
Florin Tănase a semnat contractul! » Declarații la aeroport: „Nu știu câți fotbaliști ar fi renunțat la atâția bani”
7
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
În play-out sînt doar 9 meciuri, nu se joacă tur-retur.
Stai jos , ai nota UNU. Nu spune lucruri pe care nici tu nu le crezi!!!
După cum spuneam , galeria și liderii acesteia NU au avut nici o implicare de această dată. NICI UNA. Dacă se implica galeria , Mutu nu ar fi fost ales niciodată. Este EXCLUSIV alegerea Dlui. Angelescu. Până una alta... Mult Succes Mutu , la cât mai multe victorii și performanțe!!!
Corsicanu nu are nici o vină. Dacă interveneau suporterii în frunte cu Corsicanu și Bocciu , să fii sigur că Pancu ar fi fost antrenor. De data asta , chiar nu a existat nici o implicare a suporterilor. Oricum , CLUB RAPID contează , să dea Dumnezeu să aibe Mutu niște performanțe extraordinare pe plan intern și extern și sunt sigur că nu va exista nici un singur rapidist care să nu î-l susțină. Felicitări Mutu!!!
La varsta mea nu ar trebui sa ma mai surprinda nimic, dar nu incetez sa raman uimit de caracterul unor oameni. Am trait cu Rapidul in toate seriile si-n toate perioadele,am mers aproape pe toate stadioanele in toate diviziile, am vazut mari jucatori si mari echipe ale Rapidului cu antrenori pe masura. Cu putine (foarte putine) exceptii la toti le curgea in vene sange visiniu. Am vazut cum partidul,oamenii politici, rivali si dusmani ai Rapidului au incercat sa ne doboare si de fiecare data reveneam cu o dragoste si mai mare. Toti acestia nu au reusit sa ne faca ce ne-au facut azi angelescu,niculae si alde corsicanu:ne-au umilit, au terfelit in noroi amintirea tuturor rapidistilor care nu mai sunt printre noi. Sa-l pui pe mutu antrenor este un afront la tot ce a fost,este si va fi Rapid. Domnilor, astazi ne-ati umilit, dar nu uitati ca voi sunteti trecatori si veti ramane doar o pagina neagra in istoria noastra pentru ca RAPIDUL nu s-a nascut si nu va muri cu voi. Probabil ca asta simt toti suporterii echipelor cand sunt tradati de oameni in care credeau....
Sa schimb portarul moldovan ca altfel n-ai nici o sansa sa castingi meciuri
Mare bască și-au luat! Trebuie să fii amator ca sa-l numești pe Mutu antrenor la Rapid! Nici 5 meciuri nu rezistă!
Mare tradiție din liga 4 in liga1
Succes la ce?
Cu așa staf nu se termină campionatul și pleacă și inaugurarea noului stadion fără rapidiști.Mutu dacă e așa viteaz de ce nu sa dus la Dinamo sau FC Argeș sau a găsit aici punctul slab, mai bifează o echipă ca antrenor și atât.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.