Alte știri din fotbal
Nuno Campos, întrebat frontal de noul transfer al lui Dinamo
0
Dinamo - FCSB, derby-ul compromisurilor dure: PCH a refuzat Clujul, apoi a decis alături de club bilete de până la CINCI ori mai scumpe!
0
Titularul de la Universitatea Craiova va fi coleg cu Robert Lewandowski » Câți bani primesc oltenii
2
Drama lui Gabi Iancu: „Muream sigur! Am slăbit 7 kilograme, nu mai puteam să vorbesc”
3
Știri din fotbal internațional
Julian Alvarez e inamicul numărul 1! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită astăzi de mesajele ultrașilor!
1
Alexandru Tudorie, la un pas de transferul într-un campionat exotic
0
O alegere surprinzătoare pentru înlocuitorul lui Salah la Liverpool
0
„Sunt gata să mor pentru Mourinho” » Declarație războinică a noului jucător de la Real Madrid
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
2
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
vai de mana lor de ciori
@dan1989 bai da drogat mai esti =)) .. se vede dupa fata ta
Ce dracu are lucescu cu Roman si mai ales cu Sburlea pe care nu il foloseste deloc,cum plm poti sa ii bagi pe deac sau surdu in locul lui Sburlea?
s-au strans incultii saitului sa comenteze , la un articol care nu-i priveste
Bate Brasovu cu 3-1 Hai Ardealu !!!
pai cum sa nu va impuneti din moment ce jucati cu satelitul vostru;)
rapidul nu cred ca va avea probleme cu satelitul ei, castiga fara probleme. brasovul nu are nicio sansa in fata echipei-mama;)
oooooo ce revenire printre noi : Pele Bugaaaaaaaaa !!! N-ajung la meci si-mi pare rau ca nu-l vad. Baieti sa strigati si pentru mine : Pele Buga !
Eu nu pricep o chestie de ce isi baga suporterii Stelei nasul si coada in articolele despre Rapid. Mai bine vedeti-va de curtea proprie si daca nu aveti idei va dau eu una buna : duceti-va sa mancati iarba de pe stadionul Ghencea impreuna cu oile ciobanul Jiji. Imi doresc enorm sa castigam acest meci si Vasluiul sa bata Dinamo si sa le suflam in ceafa "javrelor". Fortza Rapid !!!
Asta e cel nou? :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.