Alte știri din fotbal
Ioan Andone, opinie fermă înainte de FCSB - Rapid: „Dacă pierde, are mari probleme”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după eșecul cu UTA: „Nu înfrângerea e importantă, ci...” + Vestea pe care fanii nu voiau s-o audă: „Trebuie să vindem jucători”
0
Andrei Nicolescu l-a pus la punct pe Mazilu, după UTA - Dinamo: „Nu ne-a spus. Erau semne”
1
S-a bucurat excesiv după ce a marcat fostei echipe, apoi a oferit declarația serii: „Îmi pare rău că am dat gol”
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, victorie mare cu Sevilla » Kylian Mbappe a marcat și a scris istorie pentru clubul „blanco”
1
Tragedia din familie îl face pe mijlocașul cu aproape 300 de meciuri în Bundesliga să se retragă anticipat
0
Juventus s-a impus în derby-ul cu AS Roma » Torinezii au strâns șase victorii în ultimele șapte meciuri
0
Ionuț Radu, încă un meci fără gol primit » Serie îmbunătățită în La Liga
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Iată unde locuiește Zlatan Ibrahimovic în Milano: penthouse de 5 milioane ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
barligea i-a imbarligat pe sucuristi !:)
Decit antrenor Bergodi mai bine ar fi fost Mandorlini antrenor la Rapid.Ar fi trebuit să vadă în primele etape conducerea ce antrenor au angajat la Rapid...și în ultimele etape se pare că e tot că în primele.Bwrgodi e un antrenor pentru locul 5 de exemplu.
Ce fata boțită are M. Niculae, bea numai apa...tare!:)
Hai briliantule inapoi la ***, nu mai fi suparat ca uite si-au revenit baietii :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** ! succes in B ,ABBA!:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Multumim, CFR! Saptamana asta, au pierdut cand trebuia, si au castigat...tot cand trebuia!
Au invatat de la fratii lor clujeni, iei 4 boabe si scapi de antrenori. Pacat de Bergodi, un om cu foarte multa eleganta. Se vede ca i se pregateste debarcarea.
Eu zic ca e o omenie intre fratii cheferisti; dar e bine asa pentru Steaua...:) Pe de alta parte, sunt curios daca don' Sucu este in tribuna la loja, alaturi de mirobolanta sa sotie, servind cateva felii de parizer pe ziar (vorba vine; adica pe hartia programului de meci). Altfel, asa se intampla cand te doare mai tare de Steaua si de nea Gigi decat de propria ta echipa.
Merg sa bag niste parizer ;)))
DEMISIA
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.