Alte știri din fotbal
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Gardoș l-a prezentat în Liga 2 pe atacantul abia dat afară din Superligă
0
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
1
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
1
Știri din fotbal internațional
Cunoscutul fotbalist englez cu 38 de operații a trecut printr-o nouă încercare: „Îl puteam vedea pe tata în nori”
0
Gigi Becali a anunțat schimbări în echipa celor de la FCSB pentru meciul cu Dinamo Zagreb: „A simțit ceva acum vreo trei zile”
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Becali a anunțat echipa de start
2
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
macar despre el poti sa spui ca e baiat destept si stie cine este Steaua. iar tu, tu indirect, ti-ai dat cu tesla-n ..... si ai "marturisit" fara sa vrei un adevar stiut pana si de fecesebi-sti. :)))))))
Povesti de adormit părinții și copiii, la acest " bun samaritean " al sportului juvenil pasul următor al " investiției " sportive este să și- o scoată înainte de finalizare, adaugând încă 20-30 % sau mai mult la prețul talașului pe care-l vinde că mobilă! Hai proștii, puneți boticu la nenea!
Cu stadion nou și cu o Academie puternică, Rapidul va reveni curând în competițiile europene
Suna bine. Cineva care vrea sa faca ceva si sa investeasca. Sa speram ca va reusi in hatisul birocratic.
E stelist si ar fi vrut sa investeasca la CSA Talpanesti, dar nu poate de Armata n'14
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e suficient numai sa te uiti la fata lui si iti dai seama cat de *** e
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
....saracul e prost de bubuie ...crede ca el nu este amator ?...cum adica numai hagi nu i oportunist ...nu stie nimik despre fotbal dar vrea sa vanda jucatori sa castige meleoane ca jiji recidivistul ...Dan Sucu ...nu i dau 5 ani pana se satura DE fotbal
Te-ai dat cu drula?
Foarte bine. Sa aveti bafta si rezultate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.