Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
23
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
0
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
2
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Știri din fotbal internațional
Bruno Fernandes a egalat recordul codeținut de Thierry Henry și Kevin De Bruyne în Premier League
0
Gundogan își așteaptă fostul coleg la Galatasaray: „Are numărul meu”
0
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Calificarea în Champions League confirmă transferul de 44 de milioane de euro de la Manchester United
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Te înșeli.., FC fcsb nu are ultrași...
Stadioanele, ignoranta maxima, sunt facute pentru activitati sporive, inclusiv fotbal, iar Eduard Novac, ministrul Tineretului si Sportului, n-a facut altceva decat ceea ce se fac si administratiile locale din tarile din vest, respectiv stadioanele construite din bani publici sa fie inchiriate entitatilor sportive private pentru evenimente sportive, pentru ca statul sa-si recupereze din banii care au fost alocati pentru construirea lor, dar si pentru intretinerea acestora. Pricepi, ma frustratule????
Grija ministrului sportului de la noi e sa-i puna la dispozitie lui Becali stadionul de rugbi Arcul de Triumf, sa-l transforme in unul de fotbal adica sa-i grabeasca sfarsitul. Stim cu totii de ce sunt in stare ultrasii de la fotbal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.