Alte știri din fotbal
Anderson Ceara merge la vizita medicală » Zi decisivă pentru transferul refuzat de FCSB
0
Dinamo - LKS Lodz II, primul amical al zilei pentru „câini” » Hintsa, titular la debut
0
Adrian Petre a fost prezentat oficial și va juca în alb-albastru
2
„Casa lui Dinamo”, sub ape! Acuze dure la adresa Primăriei București: „E jale”
3
Știri din fotbal internațional
Pochettino a început conferința de presă scuzându-se: „A fost problema mea”
0
Jucătorul eliminat de la Cupa Mondială a ajuns pe lista Milanului » „Mai are un an de contract și patronul îl vrea”
0
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Apar noi probe despre Alessandro Bastoni în scandalul prostituatelor de lux: „Minora te vrea și are chef de distracție...”
2
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
2
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elevii care nu ajung la probele la matematică și istorie de la Bac 2026 la ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
Care bani ma ca adineauri recunosteai ca lucrati numai din pix de ani de zile? hai stai pe faza ca te cheama aia de la pch sa mergeti iar dupa psd prin tara :))))
Bociule când eram la mitingul Negoiță,voi erați în județeană))) sunteți echipă cu spectatori))) voi de ce nu ați reușit să mențineți echipa cu banii voștri??))))) Norocul vostru a fost stadionul primit "mocca"de la stat)
Eeee, ne este frică, e ditamai mumau !!!
hahahah bine ma secu! da la a doua intrebare de faci? :)))
Mai bine din pix, decât la buzunare)))
La asa prima, daca fac 1-0 se baga cu fundul in poarta
Respect! Am văzut, de-a lungul vremii(timpului) că, deși nu pari rapidist, ai comentarii pertinente. Se vede că ai ceva școală la activ. Sau școală vieții. Iartă-i pe nepricepători! Ei nu știu prea mult fotbal. Nu au văzut că, și echipele mari, aduc jucători și apoi îi dau cu împrumut. God bless!
Rapid are o dezvoltare sanatoasa !
Voi, astia de la secu, inca lucrati din pix datoriile, ca bani yok. Se pregateste pch pentru meetingurile psd? lmao.
Și Bocciul are primă)))) a venit "bogăția"la *'**'*(mă cenzurez singur) ))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.