Alte știri din fotbal
A înscris golul promovării echipei lui Rotaru și a luat parte și la celebrul meci al Craiovelor: „Toată lumea ne huiduia, deși jucam acasă!” » Titlul în Bănie? „Lumea o vede campioană, dar...”
0
Scandal la Craiova înaintea „finalei” la titlu » Liderul galeriei de la FCU susține că a furat trofeul » Superliga a replicat imediat: „Stați liniștiți!”
2
Ioan Varga, mesaj pentru Daniel Pancu: „Îi prezint public scuze! Sunt mândru de el, îl vreau în continuare”
6
Fost coleg al lui Daniel Pancu, dezvăluiri despre viitorul antrenorului: „Am vorbit cu el”
3
Știri din fotbal internațional
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Ce o așteaptă pe CFR Cluj în Conference League: cap de serie în turul 2 și 3, coșmar în play-off
1
Chivu și-a adjudecat lo scudetto și Cupa, dar șeful Senatului italian are o obiecție: „Nu-i dau 10”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Eh!!! Au fost vreo 4.000 de SUPORTERI. Au fost meciuri (e adevărat nu ale Rapidului) , în care au fost cam jumătate din suporterii care au fost aseară pe stadion și ați scris "2.500-3.000 de spectatori". Nu că ar conta , dar... "nu că zic da' vreau să spun"!!!
s-a deschis sezonul la ineptii! articole scrise pe genunchi! din celalalt articol despre barcelona si europa league aflam ca barca a jucat in grupa cu milan, LEEDS UNITED si besiktas! minunat!
Iata ca din nou s-a adeverit dependenta *** *** a lu Meme Stoica. "Rapid e dauna totala" spunea acum cateva zile ***. Cand o echipa abia urcata in liga 1, cu un buget care pentru FCSB reprezinta doar bani de tigari este in etapa a 19-a in primele 6 iar FCSB este bascalia CFR-ului ar trebui sa lasi capul in pamant nu sa te dai cocos.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PREPELITUL E VAI DE OCHELARII LUI! ALT PARIOR.
E mare cara doua genți deodată !
Mulțumim! :) Țin cu echipa lui nea Jijiiiiiii, dar vreau să spun că Albu trebuie luat la națională! Neapărat!
Hai băieți, încă un corner și mai fac $108! :)
Jean îl recomanda pt …. GG
Băieții de la ziar! Atenție! Cum se numește stadionul pe care are loc meciul? Sunteți varză!
Turda, noul ”Beldodedici” recomandat de GSP FCSB-ului in aceasta toamna este complet aerian in acest meci !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.