Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație » Bară chiar înainte de pauză
7
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele de start
8
Știm arbitrul delegat de Kyros Vassaras la Dinamo - Universitatea Craiova!
0
Ioan Andone: „Pe ei îi văd în play-off. Nu mă așteptam la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Michael Carrick, vești îngrijorătoare despre vedeta accidentată din noiembrie
0
Al-Okhdood - Al Hilal » Marius Șumudică, test dificil împotriva liderului din Arabia Saudită
1
Decizie de neînțeles a starului de 22 de ani » Și-a încheiat prematur împrumutul la Fenerbahce și va evolua în Rusia
0
Eden Hazard a dezvăluit cine e cel mai bun antrenor cu care a lucrat în carieră: „Modul în care gândește și își transmite ideile este uimitor”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
„Exces de putere” la o primărie din Transilvania: o consilieră locală a ...
Libertatea
A inceput transhumanta...
prost esti tu
ole ole ole rapidulet victorieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Indiferent ce se intampla in seara asta ...sezonul urmator Steaua o sa fie ( asa cum a fost de la infiintare) in prima liga ...o sa joace in derbyuri pe care le recunosc si adversarele ei ( si suporterii acestora) cu Rapid, Craiova... si o sa umple stadioanele unde joaca ! CSA o sa fie ( asa cum e normal) in continuare in Second Hand Liga ...o sa joace in derbyuri care se transforma deja in traditii ...cu Selimber...Dumbravita ...Progresul Spartac si/sau Metaloglobus ...si poate , cu un pic de noroc , cu cei de la Tunari . Ca si pana acum .... csa o joace cu o medie de 1000 de spectatori/meci si o sa astepte pe Dinamo ca sa vada cum arata un stadion plin :)))) Deci...cum spuneam...:)))))
bine...bine...prostuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
De fapt sunt 40 000 de Fc Fcsb-isti pe Calea Giulesti, cu Catalin Popa in frunte !
FCSB, victorie !
ole ole ole rapidulet victorieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Yep … ole, ole , mult succes Rapidule! :-)))
Coco imi place de tine ca mai nou le nimeresti: etapa trecuta "Farul victorieee" s-a batut FotbalClubSteauaBucuresti, ieri "CFR victorieee" s-a batut Farul, iar azi "Rapiduletu victorieee" s-o sa bata FotbalClubSteauaBucuresti! Imi place ca esti consecvent. ;-))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.