Alte știri din fotbal
Pascual, episod amuzant după venirea la Dinamo: „M-a dus în centru, mi-a arătat «Luca»”
0
Craiova a solicitat LPF amânarea etapei cu FC Voluntari de duminică: „Șanse mari”
0
A semnat cu Dinamo! Nicolescu a anunțat transferul » E pariul lui Nuno Campos
7
Titularul de la echipa națională, accidentare cu o lună înainte de debutul în Nations League
0
Știri din fotbal internațional
O alegere surprinzătoare pentru înlocuitorul lui Salah la Liverpool
0
„Sunt gata să mor pentru Mourinho” » Declarație războinică a noului jucător de la Real Madrid
0
Parc des Princes este impracticabil: gazon grav afectat! » Unde va juca PSG meciul din startul în Ligue 1
0
Primul antrenor demis din Premier League? El pornește favorit la casele de pariuri!
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
1
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Campionii banilor europeni din Mecanismul de Redresare și Reziliență
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Scad temperaturile și revin ploile în unele zone, la început de săptămână. ...
Libertatea
nu mai credeti ma tot ce scriu astia numnai minciuni vor sa vanda si ei bine da nu asa se vinde ..cu minciuni de 2 lei
Dragi gazetari ,, sursele '' voastre se inseala deoarece Beto nu a fost ofertat de Rapid. In caz ca uitati Rapid a renuntat la un portar bun deja. Nimeni nu a suflat nimic nimanui. Beto e un portar destul de bun pentru campionatul nostru si va confirma la CFR. In plus de alt jucator rezrva de la Porto erau intersesati. Dar ce stiti voi despre informare...
Bai mucea ecomax, eu zic sa lasi ciocul mai mic, ca nu esti la tine in tara, iar cat despre castigarea campionatului, eu zic sa va luati adio, ca nu va mai merge cu arbitrii! Asa ca ia-l pe Muri si pe Arpi si plecati in "phizda" mamii voastre in Panonnia, unde va e locul! Elore CheFeRe!!
ba pul.ica....dak nu aducea rapidu si steaua puncte pt romania cfr nici nu visa la grupele UCL asa k ciocu' mic...in primul rand nici nu ne tre portar k il avem pe coman kre e cu 10 clase mai bun k ala ;) ..hai pa
Bah amaratule, Rapid are ghinionul de a-l avea pe Copos patron ! Atat !!! Cheliosul ala de la C.F.R. baga bani seriosi la club spre deosebire de cheliosul de la RAPID. O sa mai castigati voi eventul cand ... o uita Giovani sa scuipe ! :P
//marketglory.com/register/demolator74 ://marketglory.com/register/demolator74 ://marketglory.com/register/demolator74 A inceput un nou joc de strategie economica in care vei putea transforma moneda virtuala in bani adevarati... Fi-ti printre primii care va inscrieti gratuit folosind adresa de mai sus si aratati-va calitatile de economist!?! Va doresc distractie placuta si de ce nu , SPOR LA BANI!
Goalkeeper de la Porto la Rapid!? Ce glume s astea domnilor?
Pai ar fi fost chiar culmea ca Beto sa fi ales Rapid-ul in dauna CFR-ului! A fost un singur caz,cand Deac a mers la Rapid de la Schalke,dar aia e alta poveste deoarece DEAC astepta un semn de la CFR,sa l cheme inapoi,CFR -ul n-a facut-o,iar Deac normal ca s-a indreptat spre Rapid,dat fiind si relatia dintre el si R.Lucescu.Cu alte cuvinte Deac a ajuns in curtea Rapid-ului doar pt ca Paszkany nu l-a vrut in lot doar pt 1 an. Sunteti vai de capul vostru ratatilor,ajungeti si voi in EuropA doar atunci cand CFR-ul isi ia obisnuita pauza dupa ce castiga totul intr un singur sezon.
"l-a pierdut" ca se smintesc agramatii de la GSP
Pai daca presedintele Rapidului neaga imprumutul ce o mai ardeti cu ce-a "pierdut" Rapidul? Bagati acolo daca tineti neaparat "Copos la pierdut pe Beto"
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.