Alte știri din fotbal
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
1
Ultima etapă a play-off-ului din Liga 2 » Aflăm a doua echipă promovată direct în Superliga
0
Dați afară din județ! Nou-promovata în Superliga și-a găsit alt stadion pentru campionatul viitor
1
Motivat de ostilitatea ce va fi în Bănie la finala campionatului: „Ne va da energie”
0
Știri din fotbal internațional
Marca și AS s-au pus total de acord: „Jose Mourinho este 100% alesul!” » Când îl anunță oficial Real Madrid
0
Atacantul părăsește AS Roma după un deceniu: „Plec cu inima plină”
0
Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei » Echipe probabile + cote
0
Fostul coleg al lui Chivu dă verdictul: „N-a fost un pariu la Inter! Este perfect pentru un proiect pe termen lung”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
8
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Autostrada din mijlocul oceanului care costă 200 de milioane de euro pe ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
G.B recunoște că stema culorile și marca aparține clubului sportiv steaua București respectiv armatei și nu poate fi vândute mai mult avocați luiG.B.cere în instanta sa plătească daune decât pe trei ani atunci f.c.s.b cine este domnul Emil si cine este steua
Avocați domului G.B recunosc în instanță că fcsb nu este steaua București și cer sa plătească daune decât pe o perioada de trei ani mai mult G.B recunoște că fcsb nu este steaua bucuresti și marca numele și culorile aparti. Armatei și nu poate fi vândute atunci sa ne răspundă domnul Emil cine este fcsb!!!!
Bă ***, primul an după ce ați *** locul echipei Carmen a lui Mociornita in div.A ați terminat pe locul 14 din 16 posibile, dar n-ați retrogradat, în „B”ducându-se clujenii de la Dermata (clasați pe 11), cărora echipa Armatei le-a luat apoi și cei mai buni fotbaliști. Asta înseamnă să aveți caracter bă tristule! Echipă sportivă de inspirație sovietică. Asta e istoria ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, ma n-a promovat niciodata. Dar baga la cap, daca posezi asa ceva. ASA Bucuresti a fost initial inscrisa in liga 2-a, doar 2 ligi erau imediat dupa razboi in fotbalul romanesc, apoi a luat locul lui Carmen Bucuresti, desfiintata de comunistii pentru care ati facut campanie electorala in noiembrie 1946. Baga la cap: erau doar 2 ligi. Au mai fost echipe in situatia asta, chiar echipa decedata, adevaratul rapid, a fost acceptata in liga 1 fara sa promoveze, cu un an inainte activand intr-o liga regionala. Pune mana si citeste, ignorantule, si nu mai abera!
fcsb =faci ce spune Becali ,clubul sportiv steaua = liga a doua asadar se afla in liga doua steaua și a promovat din liga a treia s.a.m.d.domnul emil
Măi nea Emile mata spui *** na retrogradat nici o dată dar te întreb a promovat de se afla în liga 1 sau sa născut direct i liga de către comuniști cite campionate ați câștigat pe bune trebuia sa va desființeze demult pe voi Petru toate furaciunile facute adu-ți aminte ca ținea o partida și 150 de minute ca să câștigați dacă nu 11 metri sau 2 eliminari mai bine nu mai vb adu-ți aminte de cupa disputata între polititie și armata!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai normal, prostavane, Steaua nu s-a desfiintat niciodata, nu a falimentat. Din 1947 pana in prezent, a avut mai multe denumiri, de la ASA Bucuresti, CSCA, CCA, Steaua, pana la FCSB (Fotbal Club Steaua Bucuresti). Primul club comunist din Romania, rapid, a falimetat, ignoranta maxima, ceea ce inseamna deces. Ca in 2016 fostul general de securitate vasile malureanu a infiintat o noua societate e adevarat. Dar acea societate e cu totul si cu totul alta, specie de frustrat.
O fi discutat Sucu în tête-à-tête și cu interlopii? Ca Adrian nu poate fără ei...
Deci în prostia ta scrii fcsb e steaua si Rapid nu e Rapid! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Atât de multe clone ai, mă amărâtule?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.