Alte știri din fotbal
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
„Nu îi duc lipsa!” » Fostul jucător de la FCSB a vorbit despre relația cu Gigi Becali: „Vreau să aflu de ce s-a comportat așa”
0
Știri din fotbal internațional
Inter - Verona » Echipa lui Cristi Chivu sărbătorește titlul pe „San Siro” + Vermeșan e rezervă la oaspeți
0
Roma a câștigat Derby della Capitale și a ajuns pe loc de Champions League » Juventus, „demolată” de Fiorentina
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Intotdeauna dau lectii de morala cei care o calca in picioare. Sinceritate zero, expertiza zero. Inainte de a arunca vorbe, mai bine invatam sa ascultam pe altii.
Ti-ai scos mana din gips si ai inceput sa scrii, ***? Vezi-ti ma de ale tale... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ii felicit pe fratii mei de la T1, T0 dar mai ales de la T2 care au cantat si au dat tonul. Ca prea putin se spune. Atat s-a putut, ca nu suntem organizati ca altii, dar macar a fost ceva.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rapidiștii și-au trădat echipa… adevărul e ca echipa lor e doar o clona ce nu merită atenție
Așa-ți trebuie nenea victoraș dacă ți-ai cumpărat galerie ! Felicitări singurului acționar de la vreo echipă de fotbal care a recunoscut că plătește galeria să scuipe și să înjure adversarii ! Felicitări și președintele clubului, care într-un gest de mare fair play, a denunțat propria galerie cu apucături infracționale ! Felicitări și patronului care s-a ținut de cuvânt, să facă din acest club ”un club serios, redutabil, care va fi respectat de absolut toată lumea”!
Să le taie finanțarea, dacă sunt șmecheri. Sau mai bine să aibă grijă ce spune, ca să nu-și interdicție în Giulești de la frumoșii suporterii cu arme de asalt și venituri pe baze permanente de la club după o înțelegere cu dl. Angelescu..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.