Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
1
Știri din fotbal internațional
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Arsenal, te simți?! Anthony Gordon, discurs viral despre diferența dintre Champions League și Premier League: „Necruțător!”
0
Ce lovitură! După Ronaldo, vor să-l convingă să semneze și pe Ousmane Dembele
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
„NATO, ca garanție de securitate, este efectiv terminată”. Avertismentul ...
Libertatea
FAC MARONIU PE LACHIOSUL ALA IN CAMASA IN PATRATELE DE LA VERSUS!!
zotta e liber de contract sau e sub antrepriza?
si "JGEABU PAVLOVICI"::))
Ma indoiesc , ca ar fi sarutat ceva vreodata !! . Astia ca el doar baloshesc .
Dupa ce ca nu sti sa scrii mai traiesti si pe alta lume...
pai ce jucator e prost sa mai stea ca sa fie vandut, din moment ce-si poate rezilia contractul si merge gratis la alt club (implicit prima de instalare si un salariu mai bun la negociei)
stai linistit ca ne urmeaza foarte curand catelusii!!cred ca sunt mai gauriti decat noi!!
Sa plece toate pseudo-vedetele mult prea bine platite pentru cum joaca si sa ramana doar cei ce mai au chef de joc...+ cativa pusti de la echipa a doua si ne descurcam.
mai lasati l pe copos :e cu un picior in parnaie rapidu e tandari planeta se scufunda :copos pe iaht si vant la pupa .buaahhhaha
Urmează steaua, dinamo si bostrita. Acest lucru se va adeverit in următoarele 2 luni. Presa nu vrea sa destabilizeze situația la unele cluburi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.