Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Argentina, fără Lionel Messi la Mondialul din vară?! Selecționerul aruncă „bomba”: „Nu ține de mine”
0
Celebrul fotbalist a scos telefonul pe bancă și riscă o suspendare severă: „Sfidează autoritatea”
0
Vedeta lui Manchester City face presiuni pentru a ajunge la Barcelona!
0
Roy Hodgson, revenire neașteptată în antrenorat la 78 de ani » Ce echipă a preluat
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Exact, frate ! Ai pus punctul pe i si ai concluzionat esentialul si ceea ce este important. Suntem continuatori si toata lumea ne spune ca suntem mereu superiori. Crapa de invidie cei care nu-i dau dreptate lui nea Gigi care e om bun si am avut rezultate cu dansul si ne-am dat seama imediar si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Cam moale Nea Argăseală, i-a pus Boroi *** în coaste în presă. El la negocieri se ruga să colaboreze: ” nu le spuneți suporterilor adevărul, să vină la stadion, noi vă dăm chiria și toată lumea câștigă. ” , băiatul cu bradul, nu cu brandul! :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai sa ceara o data ... ca m-am plictisit de subiect ...si sa ceara in justitie nu in presa ... ca sa incheiem subiectul asta definitiv ... si sa vedeti ca un palmares nu poate fi divizat! Cu cat cere mai repede ... cu atat mai bine ... dar nu cred ca sunt interesati cei de la mapn ... sa inchida acest subiect ... ca vad ca li se face reclama gratis ... in presa tabloid ... in fiecare zi! Pana acum declarau ca 'palmaresul este la ei' .... acum vedeti ca se contrazic singuri ... si vorbesc de o actiune in instanta ... care sa le recunoasca 'partea lor de palmares' ... ceea ce inseamna ca dpdv legal-juridiuc ... palmaresul Stelei din 1947 si pana in 2015 ... este la FC Steaua Bucuresti! Nu vedeti ca va iau de prosti? ... Chestia asta cu 'facem si dregem' ... este irelevanta ... conteaza care este realitatea juridica de astazi... cine minte (mapn) si cine are dreptate (Becali) ... si eu pot sa va garantaz ca nici o instanta din lume ... nu va diviza un drept competitonal sau va lua lui FC Steaua calitatea de continuator ... decat daca se constata si dovedeste ... fapte cu caracter penal grave ... comise de Becali ... in 2003 ... in procesul de privatizare al Stelei ... numai dreptul penal ... poate interveni in aceasta situatie, si aduce palmaresul la mapn ... in alte cuvinte ... cei de la mapn nu au nici o sansa ... in justitie ... de aia si folosesc ... frecvent ... propaganda ... pt. ca daca aveau temei legal ... de a obtine altceva decat marca, mergeu inca justitie din 2011!
Doar haterii si frustratii nu pot sa priceapa ce ne explica nea Vali atat de bine si de clar de fiecare data si cu fiecare ocazie cand apare la TV sau doar in mediile online si ne-am dat seama imediat si e bine. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
cine se aseamna se aduna....doi t@nt@lai!...ori t@ntalaul si gog0manul!.)))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Esti mai coerent ca valahu si alaiul lui de gigisti.
Sa ne lase in pace armata militara si generalii obezi pentru ca toata lumea ne spune ca suntem mereu superiori si nea Gigi care e om bun si am avut rezultate cu dansul o sa castige. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Respect domnului Boroi!
pai nu exista ma.Aia nu a fost data la tv sau altundeva.E doar un articol pe un site ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.