Alte știri din fotbal
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
0
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Alegerile FRF au trecut, dar urmează alte episoade în instanțe: „Decent ar fi să-și dea demisia!”
3
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
7
Știri din fotbal internațional
Discuțiile din vestiarul naționalei Italiei despre Cristi Chivu: „Unii ar fi putut profita de lipsa de experiență”
0
Acuzat că nu mai vrea să joace pentru Napoli, Romelu Lukaku a luat cuvântul: „Asta am ales”
0
Scandal în Liga Campionilor Africii! Echipa lui Reghecampf a pierdut în sferturi, dar cere calificarea la „masa verde”
1
Gennaro Gattuso nu a plecat după fenta bosniacilor: „Este un mare jucător de poker și eu îl apreciez, dar...”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
N-ai înțeles, recitește !
Vor fi colegi de celula !
Sa-i vad daca mai ironizeaza si din puscarie???
Ai vazut Gandhi? Ai vazut cum se purtau englezii cu indienii si ce le faceau? Roata se intoarce.
Adica ?? Sa -i ia dracu pe toti care au colonizat si jefuit alte popoare !
hai bah mai lasa-ma cu tampeniile astea! tu vorbesti serios??? nici in gluma sa nu mai spui asa ceva! Doamne fereste!
hai bah mai lasa-ma cu tampeniile astea! tu vorbesti serios??? nici in gluma sa nu mai spui asa ceva! Doamne fereste!
fara vinzarile fratilor Becali, si cu "capacitatile" lui MM si Prdanca, steaua va fi o anonima. ia punctual fiecre transfer facut de fiecare parte, si vei fi f surprins...pai in afara de tatu, Varela, Cristea, Piovacari, Capetanos..ce a mai adus Mimi ? A, am uitat...Andre, Elton....numai valori. Steaua traieste din abnii de Cl si din transferurile verilor Becali...e o realitate durerrrroasa, stiu...dar asta e.
m am exprimat gresit,am vrut sa spun piranda de la noi.
Este dezgustator sa vezi asa ceva . Si pe mine m-ar fi revoltat dar asa le trebuie ! Nu spun ca-i civilizat ci naspa , ca ne fac de ras , dar asa le trebuie !! Sa simta pe pielea lor cum au simtit si popoarele pe care le-au ocupat si subjugat !! Roata istoriei se invarte !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.