Știri din fotbal internațional
Jose Mourinho, salvat de un debutant în startul noului mandat la Real Madrid!
0
Răzvan Marin, două pase de gol pentru AEK Atena
0
Chivu a debutat perfect, dar a ocolit o întrebare din conferință: „Eu la asta nu răspund”
0
Italienii i-au „lipit” lui Cristi Chivu un nou motto, după startul ideal în Serie A + nota primită
0
Lifestyle
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
5
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
„Dacă eram după bani, luam unul cu mai puțini copii!” » Replică tăioasă pentru cei care o acuză că s-a măritat din interes
5
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
5
Un român amendat pentru poluarea apei în Germania a scăpat de închisoare ...
Libertatea
Tragedie cumplită din cauza unui iPhone: un adolescent s-a aruncat în ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O româncă face carieră în Marea Britanie în lawtech. Alexandra Tudan: „Cele ...
Libertatea
jijica a gresit secolul, el era perfect pentru Evul Mediu... meme se potrivește oriunde și oricând, întotdeauna este nevoie de personaje ca el la curtea vreunui despot.
Nu,mai,Ioane! Spre deosebire de tine,eu am dreptul la propria opinie.Nu mai scrie si tu tot ce-ti dicteaza Becali!
Fariseul nr.1 iar blufeaza in speranta ca-l sperie pe Hategan
Nu credeam vreodata ca voi spune Forza Forza CFR ! Atitudinea asta de vataf al lui Becali si-al *** din preajma m-au scarbit total.Am iubit Steaua 30 de ani dar nu si FCSB ! Tin cu orice echipa care-i poate bloca,sa stea acolo pe locul 2 sau 3 pentru ca agresivitatea asta de maidan a lui Becali asazisa strategie de a pune presiune pe ceilalti scarbeste pe toata lumea sanatoasa la cap...Iar daca CFR va castiga titlul doar cu penalty-uri atunci e f.bine...Penalty mai golanesc decat a primit FCSB cu Plzen oricum nu poate exista...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Is clujean buey mosneagule.:) Uite,ti-am mai repetat a 11-oara.Dar de la o varsta si cum voi altceva nu vedeti decat ghivece si rinisti toata ziua,ii clar ca ati ramas cu sechele.Irecuperabili.
gigel i-a scos pe caini din cursa ptr titlul :) a vorbit cu hristos sa dea o furtuna mare in capitala ptr ca meciul din aceasta seara sa se amane :) cum adica sa aibe cainii o zi in plus de recuperare pentru meciul de duminica ? :)
Oriunde as sta,intotdeauna,voi fi mai bun de 1000 de ori decat tine.Chiar si intr-un ghiveci as putea sa-ti demonstrez ca fudulia nu tine loc de inteligenta.,
mi-ar placea ca hristosul lui becali sa puna mingea la punctul cu var in careul fecesebistilor :) prin minutul 89 la scorul de 0-0....:) *** unul este d-zeu :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Incet, dar sigur si CCA-ul si toti de pe acolo s-au saturat de mitocanii astia doi..Acuma cam toata lumea sunt impotriva lor,incepand de la arbitrii.Mai hai jijel cu nenumerate interventii la tv ,cum le stii tu mai bine.
Vai...dupa ce ne spuneti nu s-ar zice ca nu va plac mitocanii...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.