Alte știri din fotbal
Dinamo și-a prezentat primele 3 transferuri ale verii » Toți au semnat până în 2029
1
FRF râde de Mititelu, după verdictul CEDO: „De peste un deceniu, demersurile lui sunt respinse ca inadmisibile de instanțe”
1
Cine va apăra poarta Universității Craiova odată cu venirea lui Răzvan Sava » Se pregătesc schimbări în Bănie
0
Dispar mașinile VAR! Tehnologie de ultimă oră implementată în Superliga: „De la primul meci oficial”
7
Știri din fotbal internațional
Start în Cehia - Africa de Sud, a doua rundă din Grupa A » Cine pierde e ca și eliminată
3
Jucătorul Craiovei îi dă o mână de ajutor lui Dinamo Kiev: „Atenție la Lukic! Sunteți favoriți cu U Cluj”
0
Grecii anunță: „Răzvan Lucescu s-a despărțit de PAOK”
0
Concluzie șocantă, după ce au monitorizat avionul privat folosit de Infantino pentru deplasările de la Mondial
0
Lifestyle
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Dacia Sandero, comparată cu cel mai în vogă vehicul blindat: „Se vinde ca pâinea caldă”
0
WOW! Stadionul unde România ar fi urmat să joace peste 3 zile nu seamănă cu nimic din ce am mai văzut: imagini incredibile
6
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Filmul noului eșec al Guvernului Veștea: cum a reușit premierul desemnat ...
Libertatea
Bloc cu 26 de etaje, construit în doar 5 zile: tehnologia cu care China ...
Adevărul
Verdict necruțător la CEDO în procesul excluderii lui FCU Craiova din 2011! ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat și a strâns 10.000 de like-uri pe Facebook în 15 ...
Libertatea
Ho bă prostalăule, mai ia o pauză.
Problema e ca nu se vede nicio schimbare in jocul echipei, ba din contra, arata mult mai rau. Ar trebui sa lase balivernele astea cu play-off si sa stabilizeze echipa, se vede ca astia au moralul facut praf, mai pune si el presiune aiurea. Mai putina vorba, nu ajuta cu nimic.
Corect ...rednic este mai slab decat bratu ca antrenor
Cei care vorbiți urât de Rednic,sunteți praf.Respect Mircea Rednic.
Antrenorule ...poate problema e la tine. Daca dupa fiecare esec dai vina pe jucatori...ma devreme sau mai tarziu vor incerca sa scape de tine-- ceea ce probabil fac acum.
mai REDNIC tu nu vezi ca aiuritii astiu nu stiu sa dea o pasa?singurul jucator care afacut fata a fost salomao,dar sa prostit si el,s-a molipsit iar sudurile pe poarta sunt in ....copaci.fa domnule antrenamente sa traga la paianjen nu toata ziua miuta
Are un tupeu iesit din comun Mircea Rednic! Sigur ca are la dispozitie un lot execrabil, dar nu este in stare sa recunoasca ca echipa joaca mult mai prost decat cu Bratu sau Niculescu pe banca?! Dinamo oricum are o pozitie norocoasa in clasament acum, valoarea ei reala si jocul fiind sub acelea etalate de Voluntari...
O analiza f corecta , cu exceptia pct 5 in opinia mea. Nu ai cum castiga un meci cand toti aparatorii tai fara exceptie fac gafe uriase meci dupa meci. Mai ai si portarul pe care inainte te bazai si acuma greseste si el. Te mai ciupesc si arbitrii, adversarii mai au si o doza de noroc , le intra orice sut pe poarta ( sa nu se inteleaga ca acum contest valoarea CFR-ului, nici Gand) si uite asa ai reteta dezastrului .
Nu cere nimeni desființarea, când o să jucați în B o sa vă desființați singuri milițienilor. Rednic e zero barat a luat titlul în 2007 dar avea echipa, acum ia doar comisioane aduce toate ciurucurile de care n-are nevoie nimeni și în play out o sa plece ca de obicei când e greu. BEEE-UUULL.
Ca bine zici, ia o pauza ca abia ai dormit...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.