Comentarii (24)
chris_bu67
chris_bu67  •  07 Martie 2016, 08:58

A fost offside,dar na,asta e ,puteam să și pierdem în min.96,dar puteam și câștiga.Dinamo a jucat bine repriza a doua,era bun Ekeng la mijloc,dar tot e bine și așa.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  07 Martie 2016, 08:51

are dreptate Mircea. nita, filip si cele cateva erori grave de arbitraj au decis un 1-1 nesperat pentru echipa oaspetilor de Niciunde si Nicaieri. in plus, nu a avut la dispozitie 2 jucatori importanti : hanca si ekeng. palic nu merge in meciurile tari, e prea balerin. totusi, merita felicitari pentru modul cum isi organizeaza jocul si pentru ca echipa lupta pana in ultima clipa. acest egal mentine pe Dinamo in lupta cu Astra.

iobag
iobag  •  07 Martie 2016, 00:53

Daca nu se dadea gol in minutul 10 juca tot meciul la ciupeala ca si data trecuta si strambu tot s a enervat ca presa a scris ca dinamo a smuls un punct? :))))

cris4co
cris4co  •  07 Martie 2016, 00:39

diferenta clara intre Rednic si derbedeu.Rednic are fotbal in cap,*** are tupeu nici cu ofsaid nu castiga clonele,nu au nici o sansa la titlu...si nici nu merita

agentul0007
agentul0007  •  07 Martie 2016, 00:34

meritam victoria . *** nu a miscat in repriza a doua a , sa ii dea prima la arbitru ca a ajutat enorm oaspetii

disclosure
disclosure  •  06 Martie 2016, 23:55

Doar un cuvant de zis....strambu'.

disclosure
Postat de liviu2408 pe 06 Martie 2016, 23:02

Clona e praf. Nu prinde primele 3 locuri. Dinamo creste de la meci la meci. Nu poti juca cu maini moarte precum: Chipciu, Popa, Papp, Marica. Noroc cu Nita ca altfel castiga iar Dinamo cu 3-1.

Ce proostalau....consulta statistica meciului , portarul face parte din joc , portar care i-a ajutat sa nu ia bataie ;).

896192190498051
Adi Mitrea  •  06 Martie 2016, 23:22
Postat de leonv pe 06 Martie 2016, 23:00

Normal ca trageau de timp este greu sa alergi de la egal la egal cu unii care *** si tot felul de prafuri,hotogan este unul dintre arbitrii de casa ai copitatei a tolerat intrarile la intimidare mai ales in prima repriza ***

Fcsp isti sunteti frustrati.asta e! Dinamo joaca fotbal.la voi,gheghe combina jucatorii altor echipe .doar asta stie.dupa meciul cu astra va incepe scandalul cu jiji.nu il prinde pe ghghe finalul playoff ului la echipa.

sexilian
sexilian  •  06 Martie 2016, 23:07

putina e aut si pripasii vor face foamea ca se desteapta PROSTUL CU BANI

gica_oboreanu
gica_oboreanu  •  06 Martie 2016, 23:06

hahaha,, pana si stelistu nea ion, arbitru de arbitrii, a spus ca fuse ofsaid, la golul lui hamroun. iar rosul la filip a fost, nu exagerare cum sustine nea ion craciunescu, ci un alt ajutor dat ...galbenilor, care ar fi ramas mai putini oleaca. e rusinos ce se intampla cu arbitrajele in fotbalul romanesc. daca era avram jr, sau coltzescu, mai intelegeam...