Comentarii (15)
antonio25
antonio25  •  05 Decembrie 2016, 01:29

LUMEA NU MAI VINE LA MECI PENTRU CA ECHIPA ASTA NU E STEAUA BUCURESTI, TREZITI-VA DREACU ODATA SI NU MAI VISATI !!! FCSB NU ESTE STEAUA .

898756456920785
Dor Elf  •  05 Decembrie 2016, 20:56

Sa fie Pandurii , Botosani si Viitorul in playoff..atunci sigur castigi si tu ma marioneta.

caminero
caminero  •  05 Decembrie 2016, 09:22

"Din retur va fi altă echipă, altă mentalitate, ..." ... ahem,. ahem! ... skumpik, SINTETI deja in retur ... tocmai s-aa jucat etapa a 19-a ... pina si pe vremea campionatului cu 18 echipe, tot in retur erati, daramite acuma cu 14 echip ... indicatie: ma Reggae, tii minte ca acest Dinamo - Steaua 3-1 a fost AL DOILEA meci dintre cele doua in aceasta toamna? 1-1 in tur? remember, bro?

stelbz
stelbz  •  05 Decembrie 2016, 08:50

Chiar daca Steaua a castigat cu 3-1 si chiar daca a revenit pe locul 1, aceasta echipa nu este de castigarea titlului de campioana. Pe majoritatea jucatorilor, pe spatele tricourilor, ar trebui scris....MEDIOCRITATE. In plus, sistemul de joc nu este pregatit ca simplu si eficace ci complicat si haotic, fara precizie in trimiterea paselor in atac si cu gafe ridicole in aparare(Tamas cu 4 gafe, dupa ce a fost premiat ca "Fundasul Anului" la Gala Fotbalului Romanesc" !). Ce-ar fi ca joi seara, cu Villarreal, jucatorii sa ma contrazica si sa obtina o victorie !!!!????

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  05 Decembrie 2016, 07:23
Postat de antonio25 pe 05 Decembrie 2016, 01:29

LUMEA NU MAI VINE LA MECI PENTRU CA ECHIPA ASTA NU E STEAUA BUCURESTI, TREZITI-VA DREACU ODATA SI NU MAI VISATI !!! FCSB NU ESTE STEAUA .

Si, ma rog, unde-i Steaua Bucuresti? O pregateste Talpan pentru derbiurile cu Dinamo Bucuresti? TREZITI-VA DREACU ODATA SI NU MAI VISATI !!! FCSB ESTE F.C. STEAUA BUCURESTI!

red77
red77  •  05 Decembrie 2016, 06:48

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

nebraska
nebraska  •  05 Decembrie 2016, 06:02
Postat de antonio25 pe 05 Decembrie 2016, 01:29

LUMEA NU MAI VINE LA MECI PENTRU CA ECHIPA ASTA NU E STEAUA BUCURESTI, TREZITI-VA DREACU ODATA SI NU MAI VISATI !!! FCSB NU ESTE STEAUA .

Prea corect!

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  05 Decembrie 2016, 01:54
Postat de antonio25 pe 05 Decembrie 2016, 01:29

LUMEA NU MAI VINE LA MECI PENTRU CA ECHIPA ASTA NU E STEAUA BUCURESTI, TREZITI-VA DREACU ODATA SI NU MAI VISATI !!! FCSB NU ESTE STEAUA .

trezeste-te tu fraiere ca la inceputul acestui sezon si M.City si-a schimbat sigla, dar asta nu inseamna ca atunci cand un club isi schimba sigla nu mai este acelasi sclub, in plus pe spatele echipamentului de joc acum scrie foarte clar FC STEAUA BUCURESTI denumirea clubului, la altii denumirea s-a schimbat, din fc dinamo bucuresti in dinamo 1948 si nu-si mai fac atatea griji ca tine

gicab
gicab  •  05 Decembrie 2016, 00:35
Postat de marius.bxl pe 05 Decembrie 2016, 00:01

***

Mai bine le dam cetățenia romană celor care nu o au și înaintea jocului cu fcsb ii chemam la armata

vanatorul.de.oi
vanatorul.de.oi  •  05 Decembrie 2016, 00:15
Postat de marius.bxl pe 05 Decembrie 2016, 00:01

***

Faceti o petitie sa va expulzati-va pe voi in primul rand

  • 1
  • 2
Comentează