Alte știri din fotbal
Lovitură de teatru: FCSB l-a convins să revină a PATRA oară!
0
U Cluj, aproape de al șaselea transfer al verii » Vicecampioana României, acord cu jucătorul
0
A debutat la Dinamo sezonul trecut, apoi a dispărut! Ratează și pregătirea de vară
0
Veste mare pentru dinamoviști, premieră în istoria clubului! Ce se întâmplă mâine
3
Știri din fotbal internațional
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
0
Olanda - Japonia, reîntâlnire după 16 ani la Mondial » Echipe probabile + cote
0
A aflat cu două zile înainte că va fi titular la Mondial și a făcut meciul vieții: „Nebunie totală, nu-i așa?”
0
Anunț de ultimă oră de la Salonic: „Câștigă teren posibilitatea demisiei lui Răzvan Lucescu” » Indicii contra rămânerii la PAOK!
1
Lifestyle
În timp ce Universitatea Craiova s-a reunit, Ștefan Baiaram a trăit unul din cele mai importante momente ale vieții sale
0
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Ce legături are Adrian Veștea, noul premier desemnat de Nicușor Dan, cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
daca nu e fotbal de fantoma lui Becali tot nu scapam, sanchi, evocam amintiri, nostalgii. Ideea e sa-i apara poza in diferite ipostaze din trecut. Aratati-l si cand era la puscarie, si cand a furat Steaua cu ajutorul unor generali si a lui Hrebenciuc, si cum bea ci Basescu cel care l-a protejat sa nu fie dat in judecata de Armata inca din 2007 samd
Despre partea financiara nici nu putea avea mari pretentii pentru ca in acel moment era un antrenor fara palmares !! Referitor la ierarhia din club, totul pare o povestioara, specifica fam. Reghecampf, intrucat pana si copii de la gradinita cunosteau faptul ca la Fcsb antrenorul trebuie sa execute ceea cei cere Becali !! Scurt si la obiect !!
bvd_magheru • 20 Noiembrie 2015, 21:59 Daca nu a gata ala macar la trattoria buon giorno . Astea sunt pe gustul meu de bucurestean regalist . Cu comunismul nu am avut nici o problema . Ma acomodez si pe luna si oriunde in sistemul solar atita timp cit limba de baza e a lui eminescu .
Reghe a vrut sa știe dacă ajunge sub Meme. A reușit
Regheblat in anii de debut la fc fcsb. Venise dupa experiente nereusite la bistrita, concordia si snagov (stiti ce a spus dinu la mom respectiv despre el)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.