Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, verdict crunt înaintea barajului cu Turcia: „N-avem nicio șansă!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
0
Mihai Stoica s-a răzgândit în privința unui „tricolor”: „Mi s-a părut altfel, am mari speranțe”
1
Costel Pantilimon și cei doi „tricolori” care pot aduce tăcerea la Istanbul
1
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Știri din fotbal internațional
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Draga Stelistu' tristu', voi aveti palmares, noi avem istorie ! Insa sti care e paradoxul? Neavand istorie, palmaresul e egal cu cifra 0, aia care face parte din multimea numerelor ce, in mod normal ar fi trebuit sa o inveti la lectia de matematica, la scoala, daca sti ce e aia. fzr
Daca rapidul vrea performanta trebuie sa introduca disciplina de fier si sa termine cu iertaciunile astea idioate Ce credeti ca acum constantin va avea mai mult bunsimt in el ?
Bre "alt stelist negru". nu confunda cartierul de SUB podul grant cu suporterii stelei. las-o jos ca macane daca vrei sa-l jignesti pe inteligentul ala zii lui dar lasa Steaua in pace, sa mai curga apa pe Dimbovita sa vorbiti de rau pe Steaua. Vezi in dreptul performantelor si mai vorbim, in termeni civilizati sper, presupunand ca poti.
Pentru vizionarea pe internet a noului canal de sport GSP TV 1,2,3,4 , a meciurilor din Liga I din Romania trebuie sa trimiteti urmatorul cod prin SMS de pe orice telefon mobil si veti primi un cod de acces la vizionarea postului , trimiteti codul GAME 8yzkfc la 1390.
M in UE, bah stelistule!... Va roade invidia pe toti... Lasa ca va rupe Vasluiul in seara asta :)))
cocalari din toate tarile `iubiti-va`,aveti-va ca fratii sa nu f...altii...votati soarele! crapid protejata lu' b a r b u l e s c u seful militiei capitalei!!!;) sa nu ziceti ca nu este asa ca ma supar=))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.