Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Mbappe a înjurat la interviu: „Când nu faci ce trebuie, trebuie să înghiți...Fotbalul nu te așteaptă”
0
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
bai jurnalistule, cei trei nu au fost in lot pentru meciul cu otelul, nu au fost exclusi de la prima echipa....du-te la spiru haret sa-ti iei banii inapoi de la ala care ti-a dat diploma...
a spus d.stanciu ieri la dolcesport ca cica marc nu va mai veni indiferent daca va fi declarat liber de contract sau nu !!!
aducandu-l
Acolo nu teja decide cum nu a decis nici stOican ci...tovarasul anghelache. Fara el FC RUSINEA ROMANIEI 1948 era demult retrogradata. Doar cu ajutorul lui si datorita lui mimamo nu si-a pierdut identitatea el aducand-ul pe ionut negoita, nepotul lui, falit declarat si frate cu robert mare scula(tot datorita unchiului securist) in psd(paridul noului sistem securisto-comunist), punand la cale nu revenirea acestei mizerii de club, ci cel mai tare tun imobiliar. Vazand cu totii ca ,,adapostul'' a ramas tot in Sos Stefan cel Mare iar pe groapa de gunoi a comunei Glina nu sa construit noul stadion promis de negoita am inteles ca tunul nu a mers deocamdata si clubul a fost bagat automat in faliment
La antrenamente participa toti jucatorii din lot care nu acuza probleme medicale. Deci nu este vorba de o reprimire...reprimire era daca anterior fusesera trimisi la echipa a 2-a.
sunt si eu curios cum de ai ajuns tu la concluzia ca multi altii pe aici cum ca farnolle nu e un portar bun sau ma rog ca e un portar slab???
e si normal sa fie primiti... la antrenamente.
Lazar nu e fotbalist rau,in schimb Actimel si cu Fasole chiar e greu de inteles ce cauta p-acolo...
Trebuie rotiti Lazar, Aleze, Rotariu, Grozav si Matei cand revine. Nu joaca stralucit dar macar daca simt concurenta sa traga un pic mai tare. Oricum dupa meciul de la Galati am castigat un jucator cel putin. Daca Bunoza a jucat binisor, Grigore mi s-a parutcel mai bun si nu cred ca il mai scoate cineva din primul 11.
Eu cred ca locul lui e la mijloc. De asta l-au si luat, sa-i faca concurenta lui Boubacar alaturi de Cristescu
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.