Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Reușește Becali încă un transfer pe pile? Cei 5 jucători vânduți de FCSB unor "cunoștințe"

« Înapoi la articol

Comentarii (23) Adaugă comentariu

Costel Ivascu  •  17 Decembrie 2017, 23:08

E *** Becali ca ii mai da salariu,pana il ia Sumudica. Echipa muncea,iar el se distra la munte.Merita o amenda mai mare de 3-4 ori mai mare decat salariu lui.!!!!!

Lacramioara Anutii  •  07 Decembrie 2017, 06:31

Baga-l la trafic de persoane. Face averi din vanzarea fotbalistilor ? A lasat vanzari terenuri si vinde fotbalisti ? Ajunge cu sarlatanul asta cu smecheri sustinut de 27 ani de justitie. De ce nu a facut pana in 1990 avere ?

Muzzi Ciprian  •  06 Decembrie 2017, 21:37

Postat de para.para pe 06 Decembrie 2017, 15:38

"formațiile care se interesau de Alibec în urmă cu jumătate de an s-au retras" - uite asa s-a scos cancanul ieftin, hartia care il dadea transferat la marile forte ale Europei. Cica Halibec n-a mai ajuns la Barca din cauza formei slabe, desi Barca il alerga pe gigi prin redactia gesepe cu geamantanele de bani. Pai bai fanilor fcsb de la hartia asta, mai bine il transferati in echipa voastra de postaci care v-ati dovedit a fi. Cu Halibec in echipa, ca postac sef sau capitan de postaci, o fiti majoritari in comentarii.

aici gresesti! gigi e obisnuit sa alerge el cu valizele de bani, nu sa fie alergat! e greu sa vad imaginea, e ca si cum as vedea o antilopa ca fuge dupa un ghepard! :D

Slanina Marius  •  06 Decembrie 2017, 19:30

Postat de khal_37 pe 06 Decembrie 2017, 17:05

Bine pensionarule...doar UEFA si FIFA recunosc Steaua. Haterii si trolii antistelisti impreuna cu justitia din ROMania, lpf si frf= psd nu. Care parte nu o intelegi, aceea cu Steaua sau cu pensionarii...

Corect: fcsb nu e STEAUA. Pacat insa ca STEAUA e(a ajuns sa fie) fcsb...

khal_37  •  06 Decembrie 2017, 17:05

Postat de fcsbnuesteaua pe 06 Decembrie 2017, 15:24

Moşneagule ce nu ai inteles ?? ...la varsta matale te prinzi cam greu....cred ca tot nu ai aflat ca fcsb nu e steaua .

Bine pensionarule...doar UEFA si FIFA recunosc Steaua. Haterii si trolii antistelisti impreuna cu justitia din ROMania, lpf si frf= psd nu. Care parte nu o intelegi, aceea cu Steaua sau cu pensionarii...

bigd  •  06 Decembrie 2017, 16:56

Postat de Alex Slaniceanu pe 06 Decembrie 2017, 13:12

Pe lipsa dovezilor se bazeaza toate magariile din fotbalul nostru. Din punct de vedere juridic, ai nevoie de dovezi chiar daca stii sigur cum s-au intamplat lucrurile. Din punct de vedere al realitatii, toata Romania stie exact cum merg lucrurile. Multe informatii vin chiar de la cei implicati. Undeva, la un joint sau la o bauta, se mai lauda cate un fraier, mai transpira cate ceva si in felul asta ajungem sa stim si noi. Nici eu n-am dovezi despre blaturi dar aveam un tovaras care dadea un telefon la clubul lui Jiji si stia ce sa parieze apoi. Si nu cred ca sunt singurul care stie despre asa ceva. Pe vremuri, chiar Sumi mai scapa cate ceva la coada de la o casa de pariuri din zona Garii de Nord. Pentru ca desi casa era deschisa...nimeni nu paria pana nu venea Sumi :)))) Statea lumea la coada ca la paine pe vremuri. Iar Sumi laora aia juca in Portugalia ;P Toti stim in ce hal fura alesii poporului, nu? Se vede asta si se simte. Uneori, nesimtitii o fac pe fata. Nu se mai feresc nici in declaratii. Dar, ca sa-i legi, ai nevoie de ,,docomente", telefoane ascultate, bani insemnati, filaje, alea alea. Asa ca da, si eu cred ca Jiji ofera spaga oricui il ajuta. Dar totul e can can fara dovezi.

Ce fumezi vericule? Pare marfa de calitate!

para.para  •  06 Decembrie 2017, 15:38

"formațiile care se interesau de Alibec în urmă cu jumătate de an s-au retras" - uite asa s-a scos cancanul ieftin, hartia care il dadea transferat la marile forte ale Europei. Cica Halibec n-a mai ajuns la Barca din cauza formei slabe, desi Barca il alerga pe gigi prin redactia gesepe cu geamantanele de bani. Pai bai fanilor fcsb de la hartia asta, mai bine il transferati in echipa voastra de postaci care v-ati dovedit a fi. Cu Halibec in echipa, ca postac sef sau capitan de postaci, o fiti majoritari in comentarii.

para.para  •  06 Decembrie 2017, 15:32

Postat de zizu pe 06 Decembrie 2017, 13:50

laur? de cand e laur? uite asa apar relatiile voastre speciale cu cei de la fcsb!

***

fcsbnuesteaua  •  06 Decembrie 2017, 15:24

Postat de khal_37 pe 06 Decembrie 2017, 13:57

,,Încă un transfer pe pile"...necunoscutul autor al acestei mizerii ar trebui sa învete în primul rând ce înseamnă jurnalismul pentru ca ceea ce face el este can can ieftin.. deontologia jurnalistului este o mare enigmă pentru el.

Moşneagule ce nu ai inteles ?? ...la varsta matale te prinzi cam greu....cred ca tot nu ai aflat ca fcsb nu e steaua .

mosvasile  •  06 Decembrie 2017, 14:49

GG sa nu uite ca Alibec i-a facut cadou un titlu de campion- cand antrenor la FCSB era Galca- in meciul ASTRA-ASA Tg.Mures scor 3-1, din penultima etapa-cand pentru ASTRA si pentru Sumudica, campionatul se terminase- dar Alibec a jucat cu multa determinare,inscriind doua goluri si mentinand-o pe FCSB in cursa! ASA Tg.Mures devenea campioana daca castiga sau scotea egal la Giurgiu !

«

1

2 3 »
«

»