Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
0
Transformare totală! Se joacă fotbal pe „Velodromul Dinamo” » „Groapa de gunoi și cioburi” și-a schimbat complet utilitatea și poate găzdui meciuri
0
Clauza actualizată pe care Dinamo vrea să i-o seteze lui Nikita Stoinov
0
Florin Lovin, victima „Schemei 1.800”! Ce mesaje au primit apropiații și cum a reacționat fostul internațional: „Ca la balamuc!”
0
Știri din fotbal internațional
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
0
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
laur? de cand e laur? uite asa apar relatiile voastre speciale cu cei de la fcsb!
E *** Becali ca ii mai da salariu,pana il ia Sumudica. Echipa muncea,iar el se distra la munte.Merita o amenda mai mare de 3-4 ori mai mare decat salariu lui.!!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Baga-l la trafic de persoane. Face averi din vanzarea fotbalistilor ? A lasat vanzari terenuri si vinde fotbalisti ? Ajunge cu sarlatanul asta cu smecheri sustinut de 27 ani de justitie. De ce nu a facut pana in 1990 avere ?
aici gresesti! gigi e obisnuit sa alerge el cu valizele de bani, nu sa fie alergat! e greu sa vad imaginea, e ca si cum as vedea o antilopa ca fuge dupa un ghepard! :D
Corect: fcsb nu e STEAUA. Pacat insa ca STEAUA e(a ajuns sa fie) fcsb...
Bine pensionarule...doar UEFA si FIFA recunosc Steaua. Haterii si trolii antistelisti impreuna cu justitia din ROMania, lpf si frf= psd nu. Care parte nu o intelegi, aceea cu Steaua sau cu pensionarii...
Ce fumezi vericule? Pare marfa de calitate!
"formațiile care se interesau de Alibec în urmă cu jumătate de an s-au retras" - uite asa s-a scos cancanul ieftin, hartia care il dadea transferat la marile forte ale Europei. Cica Halibec n-a mai ajuns la Barca din cauza formei slabe, desi Barca il alerga pe gigi prin redactia gesepe cu geamantanele de bani. Pai bai fanilor fcsb de la hartia asta, mai bine il transferati in echipa voastra de postaci care v-ati dovedit a fi. Cu Halibec in echipa, ca postac sef sau capitan de postaci, o fiti majoritari in comentarii.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Moşneagule ce nu ai inteles ?? ...la varsta matale te prinzi cam greu....cred ca tot nu ai aflat ca fcsb nu e steaua .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.