Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Pentru ca sunt niste fani parveniti, ei nu cunosc istoria clubului, palmaresul, habar nu au cine e fundas stanga sau dreapta, sau cine a fost acum 7 ani, ei stiu ca steaua e numai una, habar nu au cand au castigat cupa campionilor, sunt niste pseudofani ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
care fani ?
Petrolul nu moare pt ca Petrolistii au sustinut echipa chiar si prin diviziile inferioare si nu le e rusine cu asta deoarece s-au nascut Petrolisti nu si-au ales o echipa mediatizata excesiv la tv pe banii unui *** parvenit. Daca fcsb sau cum s-o mai numi ajunge pe la jumatatea clasamentului, ce joaca acum cu *** de noua feluri in tribune dar sa te tii atunci! O vor parasi si suporterii aia autodeclarati stelisti de pe la carciumile satesti care se vor reorienta spre echipa care la momentul respectiv va fi pe primul loc Asta este pt random care si-a ales nick-ul perfect, il caracterizeaza
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ii infuriaza ???? oh, mama...mic ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Clona cui, sau clonă la ce? Nu cred că Tamaș știe ce înseamnă o clonă, iar dacă mă înșel în privința asta, se vede, cel puțin, că stă prost cu limba română...probabil i se trage de la prea multă engleză.
bine ca va desfiintati,***. deci voi,chiar sunteti o clona dovedita si tu vorbesti de Steaua despre care uefa a spus cu subiect si predicat ca are intreg palmaresul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a fost o vreme când tanti Clara imi spunea "...eţivule!", da' io nu şi nu...
Asa iti trebuie derbedeule si tie si lui Tucu si chiar Luchin. Unul cu rachiul, altul cu masinile iar ultimul cu freza.Ai tradat pe cei care te-au facut om si fotbalist pt niscaiva E. Credeai ca astia de la fcsb, rivala de moarte nutresc ceva sentimente pt ratati ca voi? Astia sunt si prosti si rai. Ei isi spun profesiniosti. O sa ajungeti toti un Gascoigne, Lutu sau Lupu. Nici la poarta stadionului nu v-as mai primi. ***....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E pacat ca s-a ajuns, la un conflict mediatic.Divergentele se rezolva, intern si n-au voie, sa paraseasca ,,vestIarul":)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.