Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan explică situația financiară de la CFR Cluj: „S-a plătit tot ce trebuia! Să țineți cont de ceva”
0
Rusescu îi spune unui fotbalist de la FCSB să plece: „Are calitate, dar...”
0
Rapid se opune vehement modificărilor adoptate de Senat la legea 4/2008
0
Ultimele vești despre lotul lui Dinamo, transmise direct de Zeljko Kopic
0
Știri din fotbal internațional
Gattuso a demisionat de la naționala Italiei! » Cum a motivat decizia
0
Leicester a contestat depunctarea de 6 puncte, dar riscă o pedeapsă mai severă
0
Juventus își vinde jucătorul cu 60 de milioane de euro și vrea să îl aducă pe starul lui Real Madrid
0
Cum arată viața lui Mesut Ozil după retragerea din fotbal » Cine este membrul din familie cu care nu mai ține legătura
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
50 de lei kilogramul de roșii extratimpurii: dar în spatele prețului ...
Libertatea
statistici dupa 11 etape anu trecut,nu se faceau,acum se fac,steaua a fost furata pe fata,anu trecut,lua titlul la 20 pct distanta,asa ca ciocu mic,anu asta,s a gresit in 2 meciuri la unul o faza limita,si gata ,au sarit toti dussiii
ce stii tu. cand ala se uita la un tv sirius de pe vremea lui taica ceausescu asa se vede ! parol !
Pacat! CCA a rupt in doua un arbitru...din liga a3-a !:)))restul e cancan !
Dezavantajate,vor fi toate echipele care au,, nesansa,, sa se apropie de ciopor ul fcsb !
Penibil!La analiza specialistilor a rezultat ca aceiasi ifractiune(identica,mana pe adversar )a comis-o si Tamas in min 87.Toti specialisti spun dar tu ii dai inainte cu penalty la Man.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vrei sa spui ca tot ele sunt de vina ca sunt furate pt ca nu cer arbitri straini? :)) esti penibil.. la ce greseli flagrante au fost.. e clar ca exista tentativa.. fcsb trebuie sa fie campiona.. campionatul se joaca degeaba
Interesant că toate echipele ăstea care ţipă, ***, contra arbitrajelor, nu cer, nici din greşeală, arbitri străini. Evident, pe arbitrii străini nu poţi da vina atunci când pierzi !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua-Craiova 2-1 scor corect.Trebuia sa se dea penalty-ul clar la Man.Asa ca mai vorbiti de decizii incorecte.A fost PENALTY CLAR la Man.
Ce te plingi cind in meciul direct ati fost avantajati?Asta nu se pune dublu?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.