Alte știri din fotbal
„Am avut cu Târnovanu o discuție” » Marius Baciu îl ignoră iar pe Gigi Becali?!
0
Corvinul - Sepsi, duelul nou-promovatelor în Superligă! Cum arată echipele de start
1
Măldărășanu este convins că FCSB a dat lovitura: „Mi-a plăcut de el din prima”
0
Steaua - Slatina, în prima etapă din Liga 2 » Face „dubla” în minutul 65
10
Știri din fotbal internațional
PSV - Alkmaar, Supercupa Olandei » Dennis Man, anunțat titular
0
Înlocuitor pentru Cucurella » Chelsea își ia fundaș lateral de la Rayo Vallecano
2
L-au lăsat pe Infantino și l-au luat pe Wenger » Legendarul atacant, intervenție directă: „M-a surprins că nu a zis nimic”
0
Fanii abia l-au recunoscut pe Luis Diaz » Cum arată atacantul columbian după Cupa Mondială
0
Lifestyle
Gazonul de pe Ghencea se află într-o stare deplorabilă și la primul meci al sezonului pentru Steaua
2
Soția fotbalistului de națională a stârnit furie cu ultima postare » Fanii au reacționat dur: „Cum să spui așa ceva?”
3
Dusterul produs la Mioveni, liderul pieței auto din Ucraina » Câte exemplare au fost cumpărate în acest an
1
Tabloidele scriu despre o nouă idilă: „Irina Shayk se iubește cu starul mai mic cu 11 ani”
6
ANM a emis Cod roșu de caniculă în trei județe din țară, temperaturile vor ...
Libertatea
Trump anunță că SUA nu mai atacă Iranul, pentru a permite încheierea unui ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Prima încercare de deviere a cursului Dunării a eșuat. Operațiunea pentru ...
Libertatea
Ma bucur enorm ca ti-ai dat seama de nivelul gandirii lotului Stelei
pai dc crezi ca jucatorii romani nu se adapteaza in strainatate? pt ca nu inteleg ce li se spune? crezi ca deac il intelegea pe magath? fotbalistii in timpul liber ar putea sa invete o limba straina (daca tot se cred asa de speciali) in loc sa mearga prin cluburi.
profesoru de romana e galamaz clar
da engleza n'au facut la scoala? asta e o mare problema. oamenii din tara asta inca nu si'au dat seama ca nu de ajuns sa stii bine cu mingea ca sa fii fotbalist. educatia si mintea formata sunt la fel de importante precum aspectele tehnice si fizice. uite la xavi, la lampard, la busquets, etc, etc,etc .. jucatori mega-cerebrali. iar ca fotbalist, mai ales din romania (cand scopul tau maret in viata de fapt e sa te transferi la un club din strainatate), sa stii o limba straina, de preferinta de circulatie internationala precum engleza e foarte important .. golanii astia stiu in schimb doar limba lui guta si salam!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.