Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, decizie radicală: cine e noul căpitan de la Rapid
1
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
1
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
18
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
5
Știri din fotbal internațional
Gianni Infantino susține că Anglia a profitat de criticatele „pauze de hidratare”
0
Scandal la Cupa Mondială » Renunță la națională după eliminarea dramatică
0
Mai întâi s-au luat la harță, apoi au întors senzațional » Romelu Lukaku explică transformarea: „Am avut ouă”
0
Zlatan Ibrahimovic, impresionat la Cupa Mondială: „Mentalitate de campioană, echipă periculoasă”
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Kelemen Hunor face o radiografie dură a crizei politice: „Guvernul e varză, ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Trei oameni au murit sufocați în timp ce 1.000.000 de suporteri au ieșit pe ...
Libertatea
io zic ca santeti o natie de frustrati ,comunisti ,ofticosi,refuzati adevarul,mintea voastra inculta si bonlava de manevre.
ce umilinta??? si alte echipe mari pierd cu nou-promovate.si steaua pierde constant cu echipe slabe si nu faceti asa tragedie. cand pierde Rapid nu spuneti nimic,ca si cum ati fi obisnuiti ca sa piarda Rapid.
daca a ajuns gsp sa-i ia apararea lu dinamo atuncio ce sa mai spunem?nu va e clar fratilor omul ala a arbitrat cu regulamentul in mana ,mai documentativa comunistilor ,securisti uisti.
2. TAMAS L-A CALCAT INTENTIONAT PE JUCATORUL INTL-LUI PE TIBIE, DUPA CADERE, INTR-O FAZA CE NU ANUNTA ABSOLUT NIMIC. PUTEA SA-I RUPA PICIORUL SI SA-I "SUSPENDE" CARIERA PE VREO 1 AN LEJER. DINAMOVISTII AR TREBUI S INVETE SA JOACE FOTBAL DIN NOU NU SA INJURE PE LA TELEVIZIUNE CU SOBOLANUL ACELA DE LIDER AL LOR, CARE DACA NU ARE PARTE DE ARBITRAJE FAVORABILE CARE SEZONUL TRECUT (PANA LA VENIREA ARBITRILOR STRAINI) NU II CONVINE. PE TEREN SUNT CA NISTE CIZME. DINAMO E JEGUL, MIZERIA SI
daca nu ii elimina pe amandoi sau pe niciunul, acum era scandal mare de ce nu le-a dat rosu. deci hotarati odata vreti arbitraje la regulament sau vrei arbitraje de Premier league. Sunteti niste idioti. Daca e rosu nu e bine daca nu e rosu nu e bine din nou. EU MERG PE MANA ARBITRULUI. ROSU LA AMBELE. AMBELE INTERVENTII ALE JUCATORILOR SUNT EXTREM DE PERICULOASE CHIAR DACA JUCATORII INTL-LUI AU AVUT MARE MARE NOROC. 1. ALUNECARE CU AMBELE PICIOARE RIDICATE, DIN LATERAL, CLAR CA NU A FOST LA MING
yo zic ca e mania cheliosului de la cluj
nu cred ca avem sanse sa luam campionatul. au inceput spurcatii de oieri cu apasatul butoanelor inca de acum. cand a mai fost furata dinamo 2 meciuri la rand???????? daca nu vezi furaciunea crasa de aseara ori esti chior, ori prost ori spurcat!!!!! aduceti arbitrii straini! in acest fel avem sanse mari la campionat.
Ce tot vorbiti ca sa va aflati in treaba? Prima eliminare poate trebuia data, dar la Tamas clar nu a fost nimic. Rezultatul e normal, atat imp cat arbitri te schingiuiesc. Din nou, este al doilea meci consecutiv cand Dinamo pierde puncte din cauza acestor nenorociti.
Bravo Shakira. Asa va vreau, tineti-o tot asa!!!!
iar stricati coeficientul romaniei.. suma punctelor se imparte la numarul de echipe. mai bine se impartea la 5, fara dinamo. asa se imparte la 6. altii aduna la coeficient, voi il trageti in jos. bine ca aveti pretentii de grupele UCL, pe spinarea altora.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.