Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Enzo Maresca, încrezător după a doua victorie pe banca lui Manchester City: „Am meritat pe deplin”
0
Egalați în prelungiri, de la 2-0! » Jucătorii lui Davide Ancelotti, furioși pe arbitru: „Este un scandal!”
0
Adrian Mutu are încredere că Bîrligea și Drăgușin se vor impune în Serie A: „Când l-am antrenat eu, gândea în italiană și traducea în română”
0
Alt sezon, același Bayern! Debut furtunos în Bundesliga
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Șase luni de război în Iran. Cele șase consecințe care au schimbat regiunea ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Dlor ziaristi dinamovisti, cu Culio in SuperCupa a fost aceeasi intrare ca la Tamas, si a-ti luat foc ca nu l-a eliminat, acum vad ca ii tineti partea , celalalt Grigore a confundat luptele de K1 cu fotbalul. Eliminari ABSOLUT CORECTE. Si sa nu se mai plinga ca au jucat o repriza in 9, cu o echipa care acum 2 ani era im liga a III.Mai bine ar vorbi de marcajul de la gol , ptr ca golul a fost luat din faza fixa si la cornerul acela erau toti cainii in propriul careu. In rest numai de bine.
ai dreptate..aseara ma uitam pe gsptv si nu-mi venea sa cred. odata geambasu care trebuie sa fie impartial se vedea ca murea de ciuda pt cele 2 rosii si spunea ca pt el nu sunt corecte cu toate ca numai el si porcea au avut aceasta parere si dupa cand ii cantau in struna cu suporterii..ca daca erau suporteri cine ar fi raspuns de ei?.. pai binenteles ca dinamo ar fi raspuns de ei..si daca nu i-ar fi tinut in frau..suspendati sau eliminati din campionat..ca fotbalul ii spectacol nu k1
Penalty-uri clare, nu putem sa nu recunoastem, fiind dinamovisti. Tamas capitan, Bonetti antrenor, nerenuntarea la pietrele (a se citi jucatorii) care ne-au tras in jos anul trecut, sunt factorii pe care Borcea nu stie sau nu e in stare sa-i gestioneze. Iar arbitrajele rau voitoare, vin dupa ce un spaniol a gresit flagrant in meciul cu urziceniul, demonstrand ca si strainii sunt la fel de predispusi la a gresi impotriva unei eqipe ce-si priveste de sus adversarii. Rabdare pt reconstructie?
5 puncte din cauza arbitrilor???,...asa e..javrele si in europa tot timpul au pierdut din cauza arbitrilor...si acum cand sunt arbitrati corect..hopa - au fost furati. cu asa mentalitate...sa dea domnu sa ajungeti in liga a 2-a..ca la antrenorul si la lotul care il aveti sunteti praf.
Eliminari indiscutabile:atac violent la Grigo- re,iar Tamas l-a calcat intentionat pe gamba pe un jucator.Comisiile sa se sesizeze pentru de- claratiile lui Borcica care instiga la violenta
Citi ani ai ? Locuiesc in Canada si am vazut meciurile lui Real cu Tornto si al lui Barca cu Seattle !!!! Au fost niste amicale bineinteles !!! Si care e problema !! Nici Barca , nici Real nu au jucat mai nimic !!! Doar simple antrenamente !! Vorbeste la alta masa !!
Da si meciurile de pregatire tot din cauza arbitrilor ati pierd :)) bucatarii au pacalit arbitru nu? BA SUNTETI PRAF TACETI!!! Ambele eliminari perfect corecte. Jocul echipei 0 BARAT. JET! Voi va uitati la aragaz sau la televizor?
Mai catelusilor, pregatitiva de un nou "succes" rasunator! Dinamo - Slovan Liberec 1-2 scor general! Dar ar fi pacat pentru punctajul general al Romaniei! Insa mai exista Steaua care ca de obicei vor recupera punctele pierdute de echipa catelusilor!
la dinamo problema e amatorismul in primul rand deci tu vrei sa iei titlul si sa mergi in liga dar iti aduci un antrenor de 48 de ani care nu a antrenat pe nicaieri.poti pune un antrenor fara experienta,dar sa fie o fosta gloria a clublui,sau ceva in genul,nu ca i zice vizer ala lu borcea sa-l puna pe bonetti,care eu cred ca ar fi venit in romania si la echipe gen astra sau gaz metan.plus lipsa unui stadion,aceasta rotatie a jucatorilor,care pleaca si se intorc la dinamo,lipsa fanilor,amatorism
Ai imbatrinit dar tot stelist ai ramas ? Adica cu IQ=0.5 CU INDULGENTA !!! In confruntarile directe aveti palmares negativ si de aia te o.ftici !!! Hai Pa , Mosule !!! Te dai Ghandalf dar esti doar un p...t !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.