Alte știri din fotbal
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
„Ne-a lipsit curajul” » Florin Tănase așteaptă pauza de iarnă: „E greu”
0
Kopic, încântat de prestația cu FCSB: „Puteam obține mai mult, dar suntem pe drumul cel bun”
0
Basarab Panduru l-a făcut „pachet” după FCSB - Dinamo: „Dă, bă, gol!”
0
Știri din fotbal internațional
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
Presa din Anglia nu l-a menajat pe Arne Slot: „Nu a arătat prea inteligent”
0
Întrebarea care nu i-a convenit lui Cristi Chivu după 4-0 cu Como: „Nu-mi pasă! Titluri de presă”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
fcsb-istii mor de ciuda! ha ha ha
CFR a facut o alegere super buna instalandu-l pe Dan Petrescu, chiar vroiam sa-l vad in viata asta pe Super Dan la CFR ( un club cu stabilitate, cu forta financiara si care mereu a avut un scouting de exceptie). Sunt sigur c ca va aduce titluri la CFR Cluj daca va fi lasat in pace. Steaua va avea meciuri grele cu CFR, Viitoru si chiar si Dinamo daca il pastreaza pe Contra in lupta la titlu.
Cu toata parerea de rau pentru Miriuta care chiar e un antrenor bun, consider ca din punct de vedere al marketing-ului Dan Petrescu e o alegere mai buna pentru ca aduce un plus de prestigiu CFR-ului doar prin numele sau.
Alaturi de Dinamo.
Am inteles ca Miriuta a fost "executat" pentru ca CFR... a iesit din insolventa! Pai n-a fost el prostul care a "pus umarul" ca echipa sa iasa din insolventa? Asa ii trebuie pentru ca pe cine nu lasi sa iasa din insolventa... nu te mai lasa antrenor la echipa!
O tampenie mai mare ca asta nu am vazut. Dai afara un antrenor cu rezultate, ca sa vina altul cu un obiectiv principal mai mic decat predecesorul.Mare antrenor si Petrescu. S-a vazut cand a antrenat Rapidul si restul echipelor pe unde a mai fost. Dat afara de la Kuban si de la Dinamo Moscova, unde chipurile a avut rezultate. In experimentul Unirea a avut campionatul aranjat, precum Munteanu la Otelul. Unde sunt acum cele 2 campioane? Unde s-au evaporat in anul 2 toti banii primiti de la UEFA?
Tu crezi că numai la amenzi avem plan?:))
Dacă fac figuri îi arestam și gata:))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt de acord sa ia din nou finala cupei ca și cu ASA, cu același adversar. Dar campionatul este al nostru, le lăsăm locul doi. După aia mergem în grupele UCL și noi facem 11 puncte, ei 12 și ne luăm de braț în primăvară. În EL nu cred că merge vreuna, că pe Astra o desființează bâlbâl, regele vinde tot vara asta și se muta în Turcia, altcineva nu văd să apară până în 2020 când promovează CSA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.