Alte știri din fotbal
Daniel Oprița, reacție după ce Dinamo i-a „furat” unul dintre cei mai talentați jucători: „Suporterii sunt supărați!”
0
Chindia - Farul, prima manșă a barajului de promovare/menținere în Superliga
0
Fostul antrenor de la FCSB știe ce se va întâmpla cu Marius Baciu: „Altfel, nu va mai continua”
0
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
2
Știri din fotbal internațional
L-a ajutat pe Cristi Chivu să facă „dubla”, dar nu a prins lotul pentru Campionatul Mondial
0
MM Stoica nu vede cu ochi buni revenirea lui Mourinho la Real Madrid: „Să îl citez pe Mircea Lucescu”
0
Real Madrid pregătește lovitura verii! Starul de 121 de milioane de euro poate pleca din Premier League după ultimul meci
0
Singurul regret al lui Pep Guardiola în cei 10 ani glorioși petrecuți la Manchester City: „L-am ascuns adânc în interiorul meu”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Peste 43.000.000 lei primesc despăgubiri 3.832 de proprietari care au ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
pacat, incepusem sa ma obisnuiesc deja cu noua denumire "GAZDE"!
In Bulgaria s-au schimbat denumirile? :)))))))) Vai de mortii tai ma, de TSKA ai auzit?
Mai da-te-n Valcea mathii de intoxicat cu sulf !!! vorbesti tu cancerizat de noxe de la Oltchim. Echipa aia care trebuia si ea macar odata sa le bata pe alea de la Gyor si a dat cu muchii in fasole de fiecare data. Ajunsa in finala si cazuta-n mufa jalnic, penibil. Te gasisi tu sa comentezi, de Steaua si stelisti.
..)) vise, batrane, vise...
Eu te stian prost , nu nebun ! Bine ca recunosti ca esti si nebun . Respect pt sinceritate bai Sandokane cu mustati rasucite si perciuni alungite ! : )))))
Rusinea pe voi mah!Armata trebuie sa apere poporul mah nu sa dea bani la trantori! Vin americanii cu forta de reactie rapida la Kogalniceanu si voi ce faceti mah? Pe terenul * armatei* ???Jucati fotbal.Pai nu va e rusine ? In Bulgaria de 15 ani s-au schimbat denumirie Steaua si Dinamo .Au mai ramas in Romania.Vorbesc de tarile Nato....ca la rusi ,belarusi ( ce fain bela-rusi) ucrainieni se ..poarta inca. Am vazut meciul de ieri seara.Echipei ..*gazda* gazda nu i-a mai cazut nici un penalty.Daca era inca steaua era 3-4 -0 . Noroc cu idiotul de portar al Iasului (un *stelist* convins ) ca ltfel erati de mandra minune. Ia mai intrati in randul oamenilor si platiti-va facturile!
Alt lingator de dos jijist.
Bine bah ... ti-ai spus punctul de vedere, mai bea un brifcor ... mai baga un Carpati, Bucegi, Dacia ... sau Bultrabac ...:))
Vrei sa luminezi nebunii : )))))))))
://www.ziare.com/steaua/stiri-steaua/osim-vine-cu-lamuriri-in-litigiul-dintre-steaua-si-armata-1337052 Interesanta informatia despre falimentarea Asociatiei Fotbal Club Steaua (1998-2003) ... apropo de cei care zic ca Becali a luat gratis .. .ce a luat ... adica un FALIMENT ...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.