Alte știri din fotbal
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
0
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Ștefan Baiaram poate prinde transferul în Bundesliga » Clubul care analizează mutarea chiar în această iarnă
1
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Știri din fotbal internațional
Luis Enrique a „explodat” după PSG - Newcastle: „Uitați-vă împotriva cui am jucat. Catastrofă!”
0
Guardiola a urmărit din vestiar calificarea lui Mourinho: „De ce urci?! Stai în poartă!”
0
Direct în istorie! Performanța uluitoare reușită de Virgil van Dijk în Liga Campionilor
0
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ce șanse de calificare mai are campioana României + echipele probabile
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
Da ce, becali e stapanul lui Marica? Cum sa ii interzici asa ceva?
Gresit ...ziaristi de doi lei...are o pasa de gol in meciul cu csm iasi :-) dupa ce ca nu stiti franceza mai si suflati :))
Ce înseamnă vrăjitoare sau tratament "normal"? Acum 100 ani nu erau antibiotice. Fleming a fost vrăjitor pentru ca a descoperit Penicilina? Daca femeia asta cu facultatea de farmacie a gasit o substanță care reface țesutul musculos, trebuie sa o facem vrăjitoare? E normal sa tina secret. Este venitul ei. Ii este cumva ciudă ca nu stie ce substanțe sa folosească 'nea Paligora?
Poate ca e mai bine asa, nu stiu, nu sunt medic ... Insa daca se recuperează normal, chiar daca durează mai mult, nu risca sa aibă probleme dupa.
Bai Adrianus, mai bine scoate mizeria asta cu tratamentele si , uite iti dau eu idee de articol cu mesaje frumoase, cu bun simt. Adi Cratoiu impreuna cu redactia gsp ureaza tuturor femeilor : suporterite, cititoare gesepe, admiratoare a lui Mutu , doamne, cu OCAZIA ZILEI DE 8 MARTIE : LA MULTI ANI! Si in continuare pui si tu niste mesaje inspirationale pentru aceasta zi iar la comentarii ne lasi pe noi sa punem urarile noastre vis a vis de ziua femeii. uite din partea mea: La multi ani tuturor doamnelor si domnisoarelor din Redactia GSP!!!! Va doresc o primavara cu soare si cat mai multe stiri si articole placute cititorului.
Corect, in loc sa+si scoata prietena de 8 martie, sta si arunca cu inghetata pe pereti gresieri. Nea Cratz va recomand un tratment bulgaresc cu mult creier pane si castraveciori.
LoL, se vede ca le ai cu recuperarile, vreau sa mai adaug ceva. Camasa suferintei este pentru suflet iar pantalonii suferintei sunt recomandati pentru refacerea celor 3 picioare, odata imbracati impreuna cu camasa suferintei vor forma o armura autoprotectoare.
Sa va fie rusine cand spuneti ca a fost blestemul unora. Marica este om, este profesionist si doreste sa-si castige o paine ca noi toti. Daca era la alt club si patea acelasi lucru cum era ? mai era blestem ? As vrea sa stati intr-un picior voi toti cei care l-ati criticat si nu cateva luni ci tot restul vietii ca sa vedeti cum este sa fii blestemat !!!
Compozitorul postarii ar fi trebuit sa aiba mai multa grija pentru ca "Marijana" sa nu fie confundata cu "Maijuana", ar fi regretabil.
Bun comentariul! De unde se vede ca manipularea "marelui" jurnalist sportiv, castigator al premiului Pulitzer, vesnicul frustrat antistelist, Andrei Craitoiu, a reusit! *** chiar de rasa, au pus botul-:) Chestia asta, Becali versus vraciul Mariana, e o ciorba veche reincalzita de Craitoiu, care si-a adus aminte ca, cu ani in urma, Becali a zis ceva cu privire la practicile "necurate" ale sarboaicei, iar acum "viseaza" ca Marica si Gigi au avut un dialog pe tema asta! Urat isi mai castiga painea unii jurnalisti frustrati!.....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.