Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
ps - oricum, ii priveste, pot sa nu joace, nu ii obliga nimeni.)
FC SB, scuze.)
In meciul cu Rapid o sa bage rezervele.... e posibil si cu CFR-ul sa fie relaxare daca le mai pleaca jucatori. Daca scoti astea 2 meciuri din program.... nu mai este chiar asa de dificil.
Sezonul viitor o sa croncaniti in liga 2!!!
Dinamo 1 - Tineri danezi 7
Muyje FC Scarba Becaliana !
Sa speram ca sortii ne vor fi favorabili si vom cădea in cupa ligii cu proiectul New Dinamo...
Deci tu esti Istvan!
care steaua , bai slugilor de ziaristi , e fcsb ! de ce dracu mai scrieti numele ala ?
Meciul cu ASA il astept sa le-o tragem si la fcsb-isti dupa de i-am desfiintat pe stelisti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.