Alte știri din fotbal
Ce l-a nemulțumit pe Curelea în România - San Marino: „Îmi pare rău pentru ei”
0
Debut de coșmar pentru Aioani! Portarul Rapidului, gafă uriașă după 13 secunde în Slovacia - România
1
România dezamăgește și cu Slovacia și pierde fără drept de apel! A fost ultimul meci al lui Mircea Lucescu la națională
73
Gică Popescu îl scutură pe titularul naționalei României: „Am senzația că ne face un favor că vine”
10
Știri din fotbal internațional
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Finaluri dramatice pe toate stadioanele: Bosnia marchează cu Italia și are un om în plus pe teren
4
Deschidere de scor în Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
ps - oricum, ii priveste, pot sa nu joace, nu ii obliga nimeni.)
FC SB, scuze.)
In meciul cu Rapid o sa bage rezervele.... e posibil si cu CFR-ul sa fie relaxare daca le mai pleaca jucatori. Daca scoti astea 2 meciuri din program.... nu mai este chiar asa de dificil.
Sezonul viitor o sa croncaniti in liga 2!!!
Dinamo 1 - Tineri danezi 7
Muyje FC Scarba Becaliana !
Sa speram ca sortii ne vor fi favorabili si vom cădea in cupa ligii cu proiectul New Dinamo...
Deci tu esti Istvan!
care steaua , bai slugilor de ziaristi , e fcsb ! de ce dracu mai scrieti numele ala ?
Meciul cu ASA il astept sa le-o tragem si la fcsb-isti dupa de i-am desfiintat pe stelisti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.