1)Fals:Ionita a fost cel mai bun din ultimii ani.2)Adevarat 100%

Noi am fost ,vom fi,suntem alaturi de voi orice ar fi.Pentru ca noi iubim Rapidul!.si traim pentru acest club.FZR!

Grigore joaca bn din postura de rezerva, are cate o sclipire, dar nu-l vad titular, ca rezerva merge

oldrap
oldrap  •  19 August 2010, 15:11
Postat de kosmo1986 pe 19 August 2010, 14:37

sburlea e printre cei mai buni atacanti care i-a avut rapidul in ultimii ani! n grigore e printre cele mai mari dezastre care s-au abatut asupra giulestiului

Total de acord cu tine!

oldrap
oldrap  •  19 August 2010, 15:10

Scuza-ma frate, poate eu am uitat, dar ce meci FORMIDABIL a facut Grigore????

ciupi0812
ciupi0812  •  19 August 2010, 15:02

locurile 1-3 de jos? pai asta nu este bine...

sile0090
sile0090  •  19 August 2010, 14:46

Putem castiga fiecare meci daca fazele de gol sunt tratate cu seriozitate. Nu vreau sa mai vad inca o ratare a lui Herea ca in prima repriza cu Dinamo si nici ca a ta tot in acea repriza. Ati avut doua ocazi URIASE si le-ati tratat cu superficialitate. Apropo, ajutal sau invatal la antrenamente pe Raduta sa loveasca macar corect mingea cu picorul, macar atata lucru sa fie-nstare si el sa faca. Parca mai avem un atacant?...Aaaa, Cassio, mda...Macar in retur sa-si revina, daca-si mai revine.

lallypui
lallypui  •  19 August 2010, 14:42

Grigore face un meci formidabil de nu-ti vine sa crezi..dar in urmatoarele 4-5 meciuri nici nu auzi de el pe teren..