Alte știri din fotbal
Și turcii au o teamă uriașă înainte de baraj: „Uneori, pe jucători trebuie să-i bați, apoi să-i mângâi!”
0
Atacantul revelație de la U Cluj s-a bucurat de eroarea colosală a lui Căbuz: „E un fel de pedeapsă, «karma»”
0
Unde va fi Zeljko Kopic săptămâna viitoare. Îl susține pe prietenul său!
0
Presa din Turcia a tras concluzia, cu 4 zile înainte de barajul cu România
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Vallecano: Andrei Rațiu e anunțat titular pe Camp Nou!
0
Concluzie dură: „Dacă Liverpool joacă așa, PSG îi dă 10-0”
0
Chivu are concurență puternică pentru un internațional german » Alte două cluburi mari îl vor pe neamț
0
Starul Turciei e în mare formă » Cum a marcat pentru Juventus în Serie A, cu 5 zile înainte de baraj
1
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Umbrele lui Țiriac și Porsche la Balc, județul Bihor: „Se vânează mai pe ...
Libertatea
chiar crezi ca este nevoie de coman si man pentru a desfiintat clona csa(ca asta se intamnpla daca nu promoveaza la anu clona csa,se desfiinteaza)? sut,enache si buziuc sterg cu clona csa pe jos lejer. se vede ca esti rupt de realitate daca tu crezi ca la acel meci niste amatori ar stii cum sa intre la jucatorii stelei in asa fel incat sa ii accidenteze grav si oricum ar lua rosu direct si dupa s-ar putea lasa de fotbal. dar de ce nu raspunzi la intrebarea cine o sa bage 4 milioane de euro pentru a imprumuta pentru un an marca daca prin absurd ar promova clona csa in liga a 2-a? a,nu ai raspuns pentru ca aia de la csa sunt siguri ca nu promoveaza clona csa si nici nu s-au gandit la asta. ha haha
Zici că e frate cu catalynn? :)))
oricum nu mergeai pentru ca nu e accesul gratuit
recrutii credinciosi pe viata cazarmilor sportive staliniste sunt tot mai putini, pe cale de disparitie, in curand doar la muzee si in arhivele prafuite!
Vorbeam de fotbal nu de lupte. Multi jucatori de la FCSB joaca si la FCSB 2 in liga a treia. Enache, Perianu, Sut, Buziuc, Popescu, Simion...sunt mai multi. Si la meciul ala o sa trimita jucatori din Liga 1 ca sa rada de talpanisti.
Au intrat banii? Ca parca Miercuri erau programati sa intre miliardele de la don Pablo
pai s-a intorsc karma perfect pentru Steaua din liga 1,suntem pe primul loc in campionat. nu s-a resimtiti deloc lipsa lui florinel coman care si asa revine de saptamana viitoare la antrenamente. tanase si man s-au accidentat usor fix acum cand nu este etapa in liga 1 si cand oricum in meciul de cupa cu echipa aia din liga a 3-a nu jucau. man isi revine 100% pana la urmatorul meci din liga 1. tanase isi revine 100% pana la meciul cu cluj. plus ca revine coman,cum am spus. deci karma este perfecta pentru Setaua din liga 1.
grobianism tipic pentru o gandire primitiva (cu bocancii de instructie in locul capului) a unui dependent de cazanul cazarmii. bine ca sunt tot mai putini, pe cale de disparitie, in curand doar in muzee si arhive si in Romania, la fel ca peste tot in lumea libera, civilizata!
Ei zic ca ar juca ... din iarna! Știi tu, e lista aia care trebuie adusă la zi și ne-a jjijji o poate face in pauza dintre ani. Noi de abia ii așteptam in Ghencea sa dea piept cu intrările la balon “bărbătești” din L3. O câștiga el ne-a jjijji meciul, nu zic, însă și “perlele” merg la tratament la baba aia din Serbia :-)))
DOCTORU ALA NU STIE CE MARE IECHIPA SUNTEM NOI DOAR AM INVINS HAMBURGU
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.