Comentarii (16)
jony1973
jony1973  •  16 Ianuarie 2016, 20:13

Problema la meciurile cu FCSB nu va fi Marica sau Bawab, pentru ca acestia s-ar putea sa fie accidentati pana atunci, ci "energizantele" preparatorului fizic german, administrate in doza dubla atat la inceputul meciurilor, cat si la pauza lor, care vor face ca jucatorii stelisti ca alerge foarte mult, sa faca presing foarte sus, mai ales in primele 15 minute ale fiecarei reprize, in speranta ca vor recupera mingea in terenul advers si vor declansa contraatacuri rapide din care sa inscrie repede primul gol. Pentru ca alt fotbal nu stiu, decat o alergatura nesfarsita sub imboldul "energizantelor". Deci, atentie la inceputurile de repriza, sa nu se piarda inutil mingea in terenul propriu!

microbistul_2014
microbistul_2014  •  16 Ianuarie 2016, 18:10
Postat de travka pe 16 Ianuarie 2016, 17:31

danciule ati castigat cel putin 4 meciuri doar pe baza greselilor de arbitraje, nu o mai da cotita, nu o sa puteti minti mereu fotbalul, dinamo daca prinde play off termina pe 6

Corect, valoarea lor s-a vazut in meciurile CSU Craiova 3-0 dinamo si dinamo 1-5 Viitorul

gerulozaurus
gerulozaurus  •  16 Ianuarie 2016, 17:47

Mult succes si bafta, sper sa reveniti acolo sus unde va este locul alaturi de noi.

745220842245561
Petrica Petrus  •  19 Ianuarie 2016, 04:16

Din totdeauna Dinamo nu a putut sau nu a stiut sa se bata si pe piata transferurilor cu celelalte echipe ,ori din lipsa de bani ,ori din zgarcenie. Nu poti emite pretentii atat timp cat tu iei jucatori ieftini sau liber de contract. In timp ce altii chiar se intaresc Dinamo ce face ? Se intareste cu toate ciurucurile, Aici vina principala o au Negoita si Rednic. Negoita ca sa inhamat la ceva de care habar nu avea, a facut-o tot din interes (publicitate sau sa ascunda unele lucruri Dinamo fiind un paracan) Rednic cat o fi el de antrenor am impresia ca fuge de jucatori cu personalitate si cauta ciurucuri linge- bride.

leonv
leonv  •  16 Ianuarie 2016, 23:38
Postat de jony1973 pe 16 Ianuarie 2016, 20:13

*** spun ca nu ne pricepem la noile metode de pregatire "chimica" dar cati jucatori de la *** au confirmat la echipele de afara ?Nu cumva se intorc toti inapoi doar ca antrenor este *** ?

andyandrei2015
andyandrei2015  •  16 Ianuarie 2016, 19:46
Postat de idi53 pe 16 Ianuarie 2016, 18:16

Dar ***-ulcate meciuri a castigat cu ajutorul arbitrajelor sau cu ajutorul blaturilor?Acum ca a venit si blatistul sef Reghe si a lui sotie e clar ca vor castiga multe meciuri BLAT!

***

sibelius
sibelius  •  16 Ianuarie 2016, 19:16

Te referi la prestatia lui Izvoranu din meciul tur cu CSU, la cel de la Tmisoara sau la seria de meciuri cu "greseli omenesti" din decembrie?

idi53
idi53  •  16 Ianuarie 2016, 18:16
Postat de microbistul_2014 pe 16 Ianuarie 2016, 18:10

saviola2_8
saviola2_8  •  16 Ianuarie 2016, 17:32
Postat de leonv pe 16 Ianuarie 2016, 17:14

Cinstit vorbind deocamdata existam doar ca echipa fara nicio realizare,fara perspective doar baltim pe la locurile 5-10 asta nu inseamna ca *** este mai departe cu mult atata timp cat este declarata cea mai slaba echipa din CL ,campionatul parea mai atractiv fara *** deja campioana, se pare ca ciobanul incerca sa destabilizeze echipele care mai misca in campionat prin oferte penibile sau chiar inexistente .

pai sunteti departe de steaua, ati ramas mult in urma, ai fost doar pe jumatate sincer, asta e adevarul steaua e campioana ultimilor 3 ani, voi de 8 ani faceti doar figuratie in campionat. de europa nu are sens sa vorbim cand vine vorba de voi. steaua nu e declarata de nimeni cea mai slaba echipa din UCL, oricum e o afirmatie falsa, sunt echipe care au facut 0 puncte acolo. steaua detine un record negativ de meciuri consecutive fara victorie in grupa, ceea ce nu are nicio legatura cu ce ziceai tu ca ar fi cea mai slaba, din fericire au fost multe sub noi ca nr de puncte, prezente etc. asa si dinamo detine recordul in europa, negative, of course, dar si pozitive:) cel negativ e ca este echipa care a iesit de cele mai multe ori in primul si al ddoilea tur dintr-o cupa europeana!!! asta inseamna ca e cea mai slaba din europa? nu:) !? sigur ca nu.