Alte știri din fotbal
Andrei Gheorghiță: „Le mulțumesc celor din staff că NU mi-au dat minute”
0
Zeljko Kopic, pregătit să treacă la următorul nivel: „Nu le-am mai văzut de la începutul play-off-ului”
0
Îi cere plecarea de la Dinamo, după ultimul meci în Superliga
0
Ianis Tarbă: „Aș vrea FCSB la baraj ca să câștigăm și să sărbătorim frumos”
0
Știri din fotbal internațional
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Goofy, tu ești plecat de mult cu sorcova
terminati odata cu agonia si circul asta, retrageti Dinamo din campionat imediat, chiar de azi. Nu mai e de ce sa se continue. S-a terminat cu Dinamo. HUOOOOOOOOOOOO Dinamo
Nu există pe Terra, adunătură mai neevoluată și cu un IQ mai mic decât fîcîsîbîiști! Ei sunt niște exemple reale și netratabile!!! fcsb nu este STEAUA, definitiv și irevocabil!!! Vă arde TALPAN din toate unghiurile, să îi dea Dzeu sănătate!
Presa telecomandata din Romania isi taie singura craca de sub picioare!!... Dacă va mai demoniza mult pe Dinamo și il va pupa in cuore pe ciobanul gre. țos, va ajunge rapid la faliment!! Garantat! Oamenii nu vor mai fi interesați de fotbal! Si in afara de o mână de gigisti re. tar. zi si lustruiți, nu va mai intra nimeni altcineva pe site-urile de sport! Dacă crede cineva normal la cap ca fotbalul in Romania se va reduce la o singura clonă mafiotă, ca fc5b, atunci cu toții își vor merita soarta!
Dacă se destramă Dinamo și nu mai poate participa la meciurile de Liga 1 pana la final, înseamnă că vom avea o nou reconfigurare a clasamentului, se anulează toate punctele obținute de echipele cu care a jucat deja?
Cred ca titlul cel mai bun al acestui articol ar fi fost: Se desfiinteaza dinamo? Eu, sincer, cred ca da.
Care istorie, Goofy ? Tu încă mai crezi, și în 2020, ca sc dinamo 1948 s.a. este secția de fotbal a Clubului Sportiv Dinamo ? Ți-am spus că ești plecat
Ori plecăm în Spania, ori ne destrămăm? Nehotărâți și în 2020?
Ei sunt de vina, cand au semnat stiau foarte bine la ce se expun, pot pleca linistiti, banii vin in rate.
??? nu inteleg commentul tau? ce li s-a propus in vara daca ambii au venit in vara la vitan barzesti?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.