Alte știri din fotbal
Reîntâlnire Gigi Becali - Stoican la opt ani de la meciul despre care patronul FCSB a spus că i s-a propus să-l cumpere
0
Andrei Nicolescu l-a făcut praf după meciul Dinamo - U Cluj: „Am auzit că e fan înrăit FCSB”
0
Acțiune în premieră pregătită de suporterii Universității Craiova la meciul cu Rapid
0
Arena din România care se va numi „Mircea Lucescu”: „Am decis”
1
Știri din fotbal internațional
Gazzetta nu mai așteaptă căderea cortinei: „Cristian Chivu este în drum spre...”
0
Record stabilit în Cupei Spaniei » S-a întâmplat prima dată în istoria de 123 de ani!
1
Nebunie înainte de derby-ul de titlu din Grecia: mii de fani la antrenament » Scene incredibile sub ochii lui Răzvan Marin
1
Manchester City - Arsenal, derby-ul decisiv pentru titlul din Premier League
4
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
16
Vremea se schimbă de săptămâna viitoare, o masă de aer rece se va extinde. ...
Libertatea
„Operațiunea Amurg”: Se pregătește o lovitură de stat împotriva lui Putin?
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
Habar nu au fotbal, daca vor un fotbal spectaculos,cu posesie, cu tot, aduce-ti unul dintre Bergodi si Boloni
adevarul ca la CFR si jucatori se omoara tare sa joace ceva ??? nu cred ca este numai vina antrenorului este si vina conduceri, tot la fel este de ADEVARAT ca daca nu ii vindea acuma pe sogou si bastos NU stiu cand mai primeau eu asa oferte pe cei doi.
Si el, si Lajos Satmareanu, si Roland Nagy, iar Ienei a antrenat tot la CFR. De Selymes nu mai amintesc, el jucand la alt CFR.
Cred ca esti platit mai bine ca Ciutacu, Gadea si av.rtonul Badea !
Nu vine niciunul, stati linistiti. Paulo Sergio va ramane pe mai departe, mai ales dupa ce va castiga si Cupa Romaniei - stiti, singurul trofeu luat de Steaua in ultimii 7 ani. :)
Pana la urma, singurul patron penal, condamnat definitiv, e la alta echipa.
Grigoras e cel mai meserias !!!!! Daca vine Razvanel inseamna ca Paskani sa lovit la cap !!! Nu cred asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.