Alte știri din fotbal
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Pleacă omul de bază de la UTA și are ofertă din play-off-ul Superligii!
0
Știri din fotbal internațional
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Omul finalelor: Emiliano Martinez are un palmares uluitor!
0
Ionuț Radu, „Colosul din București” » Pentru ce titlu se bate internaționalul român
0
Plănuiește lovitura deceniului: Jurgen Klopp și Erling Haaland la Real Madrid
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Podul de la Ungheni, care leagă România și Republica Moldova, a ajuns la ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Liftul care a căzut la Ministerul Transporturilor avea cablurile schimbate ...
Libertatea
Trebuie sa-l lase sa-si faca treaba, a trecut doar o etapa. Un bun psiholog nu trebuie sa urle si sa-si bata jucatorii, sunt metode moderne cu care se poate face performanta. Eu cred ca Ciobi va face treaba buna cu inca 3-4 jucatori buni in lot. HAI DINAMO!
cum sa castigi un meci cu niculae si danciulescu jucatori care DORM PE TEREN cum sa castigi cu moti fundas ATENTIE PRIMUL GOL AL MEDIASULUI O SA-L LUAM DE LANGA MOTI in caz ca nu faulteaza ,iar daca ciubotariu FACE CA ANDO adica un jucator e bun pe dreapta el al muta pe stanga SI GATA JOCUL SE RUPE ,nu-l vad bine pe liviu ciubotariu ,badea atr face bine sa aduca JUCATORI nu REFUZATII SI FRUSTATII DIN ALTE CAMPIONATE
TREBUIE SA VINA STRIMBUL !!!!!! CU EL NE BATEM CU CFR -UL LA CAMPIONAT .....
Eu zic k suntem varza cu ciobotariu,suntem de ras,anu asta nu prindem cupele europene cu asta......
Mai asteptam un an... oare , nu mai unul ? Timp pierdut !!! Tanarul acesta, asa zis antrenor, nu intelege ca performanta se face si cu multa disciplina, transpiratie, sacrificii, etc, etc. Umblati la salarii imediat si acordati prime in functie de rezultate, altfel.... Ati vazut ce a patit Rapidul aseara: aceeasi meteahna ca Dinamo - INFATUARE, lipsa de disciplina, etc, etc. Ei se credeau campioni dupa victoria asupra Vasluiului; care Vaslui...vai de mama lor !!!
si la ce i-ar folosi lui niculae sa urle ? cat a fost "capitan" nu a dat nici un gol, ba i-a incurcat si pe altii ! alexe se pare ca ii calca pe urme lui zicu : joaca 20 de minute, restul timpului se jeleste ca o baba cand pierde mingea si "uita" sa alerge dupa adversar !
zici ca a primit in sut in coae si sia pierdut vocea,de aia nu zbiara ca nu poate...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.