Alte știri din fotbal
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Vine și golul 4
0
Mutare de impact! A semnat înainte de derby-ul CFR Cluj - U Cluj: „Ne bucurăm că te întorci acasă”
0
Costel Gâlcă, mesaj pentru Dobre înainte de Dinamo - Rapid: „Asta trebuie să facă”
0
Zeljko Kopic, înainte de derby-ul cu Rapid: „Cel mai important moment”
0
Știri din fotbal internațional
Eyupspor - Gaziantep, în runda 31 din campionatul Turciei » Debutul lui Mirel Rădoi pe banca noii sale echipe
0
Radu Drăgușin, folosit ca un bancomat » „Mulți bani au fost risipiți pentru a finanța contracte dezamăgitoare!”
0
Mesajul disperat transmis de fostul campion mondial: „Mi-aș da un deget ca să mă mai întorc! Eram bolnav...”
0
Ancheta privind moartea lui Diogo Jota și a fratelui său s-a încheiat: detaliile tragediei
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Locul exact din Galați unde a lovit drona rusească: un cartier de case în ...
Libertatea
"in Ghencea nu a stat si nu o sa vina nici un antrenor de valoare. Crezi ca conteaza cati bani bagi in jucatori ? Uitate cine a castigat in ultimul timp campionatul si cu ce jucatori... Conteaza sa ai liniste la echipa sa nu se bage patronul peste deciziile antrenorului si sa ai un antrenor bun care sa stie sa faca o echipa" WTF?! Ce treaba are? Revenind la prima parte a comentariului tau: Stadionul Ghencea nu este al lui Gigi Becali, daca el a plecat, ministerul raspunde de stadion! Ce vrei? Gandeste-te putin.... sa nu ai nici'un beneficiu dar sa pastrezi stadionul impecabil... cum vine asta?:))
pai cum ce vina are? Ghencea a ajuns asa din cauza ca a plecat el cu echipa de acolo si a lasat stadionul in paragina, in Ghencea nu a stat si nu o sa vina nici un antrenor de valoare. Crezi ca conteaza cati bani bagi in jucatori ? Uitate cine a castigat in ultimul timp campionatul si cu ce jucatori... Conteaza sa ai liniste la echipa sa nu se bage patronul peste deciziile antrenorului si sa ai un antrenor bun care sa stie sa faca o echipa Asa ca totul e din vina oierului TOTUL
SteOaia PENIBILA ajajajajajaja
nu au "oile" ce sa pasca acu pe ghencea :))
normal ar fi fost ca echipele care nu au teren sa fie retrogradate parca asa este regulamentul ,lor ce stadion li s-a omologat ? dar ei sunt steaua .rapid ,nu craiova !
nu ziceati voi ca e templu. mai repede o ruina :)) in devenire :))
Ce alta tara din Europa se bucura de o apreciere mai mica decat Romania? Intr-o tara NORMALA, Steaua ar fi interesanta. In conditiile in care echipa NU are stadion propriu, cu un campionat submediocru si cu economie la pamant tot un mic infractor ar baga bani si la Steaua. In 20 de ani nu am vazut niciun patron serios.
Costea şi compania??? Parcă, până acum, era Dodel şi compania! Gata, s-a schimbat polul de atracţie la Steaua??!
vali 12 bravo,gasise Nastase pe cineva nu vrea el sa cumpere .multumesc
scuze pentru lipsa de punctuatie din primul meu mesaj ,dar ala chiar nu stie ce vorbeste
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.