Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
poate, da la pepsi era sigura
Huliganii din sudul Romaniei sa nu mai aiba acces in niciun oras de la nord de Carpati. Tragem gard de s^rma ghimpata si la Carpati si la Milcov si sa nu mai calce pe aici nici macar cu viza pe pasaport.
Oricum mult sub blatul mizerabil dintre fcspreb si viitorul!
se aproba !
La un meci de fotbal merg cei care iubesc fotbalul si respecta ambele echipe si lupta lor sportiva din teren, nu cei care vor doar sa injure ce urasc! Acesti ultrasi ar trebui sa aiba interdictie pe orice stadion! Daca asemenea meciuri contoversabile s-ar televiza pe TVR, ar vedea toata tara ce se intampla acolo, dar se televizeaza pe canale private, unde putini vad...
mai taie ....pune gardul in alta parte !
RESPECT pch ...in cazul asta nu e nimic de discutat...astia nu sunt romani cu " ***"! Daca esti huiduit de tot stadionul cand strigi numele tarii, nu poate decat sa ti se urce tot sangele la cap! In speta asta sunt de acord cu orice actiune a galeriei!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si dinamovistii ii provoaca
daca esti marlan ,nu am cu cine sta de vorba !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.