Alte știri din fotbal
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
0
Rapid a anunțat două despărțiri dintr-un foc
2
Iată noul staff tehnic de la Dinamo! Ei îl vor ajuta pe Nuno Campos
0
Craiova a anunțat despărțirea de încă un fotbalist din echipa de titlu: „Vasile, tu ești buburuza noastră”
6
Știri din fotbal internațional
Haitian de națională, trecut prin România, ne explică secretele țării-fenomen de la Campionatul Mondial: „Sunt câteva lucruri care ne fac unici. Și nu avem slăbiciuni”
0
Jurgen Klopp atacă FIFA în plin Campionat Mondial: „Fotbalul este ostaticul unor oficiali din birouri cu aer condiționat”
0
Carlo Ancelotti a dat vestea așteptată de toți brazilienii: care e starea lui Neymar
2
FIFA a impus naționalei de la Mondial să își schimbe echipamentul: le-au interzis cele 7 stele
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Povestea lui Samuel Druhora, actorul român care a cucerit Hollywoodul: „Nu ...
Libertatea
All inclusive sau doar cazare: cât cheltuiești pe zi în Grecia, Italia, ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Decât să fluieraţi a pagubă Federaţia, mai bine aţi solicita public un control al Curţii de Conturi la club. Vă garantez că imediat după aceea Iancu de Timişoara va deveni Iancu de Jilava, iar Poli nu va putea fi penalizată pentru fraudele unei persoane care suportă consecinţele legale.
de ce sa nu plece, e dreptul lui. poate sa mearga la ce echipa vrea. una de cachhat fireste ca st-oia-a ori dinnamuu. si are loc si la nationala ca si aia e tot de cachhatt. ps. am uitat sa spun dintr=o tara de cacchatt!
Se pare ca, de fapt, NU l-a platit.
Din pacate referitor bani ai dreptate. Dar: cand a fost accidentat si clubul l-a platit cum a fost? Cand nu l-a vrut nimeni si Iancu l-a luat cum a fost? Ca la Benfica nu juca era dat de aici incolo marea vedeta. Si cand a facut greseli fundamentale in mai multe meciuri cum a fost?
Nu a platit toata suma in timp util, conform contractului, nici nu a obtinut de la Benfica reesalonarea datoriei. Este exact ca o datorie la banca: degeaba ai platit jumatate sau trei sferturi din ea, daca nu achiti toata obligatia in termen vine si te executa silit! Imi pare rau de Timisoara, dar in nici un caz de Iancu sau de hibridul AEK - Bragadiru, ajuns in A prin inginerii financiare si eludari ale regulamentului de te doare mintea!!!
Timisoara a platit jumate din suma pe care l-a luat de la Benfica
foarte bine face...pai Tm vrea Liga Campionilor dar nu-si plateste nici macar jucatorii, ce cacat e asta??? Iancu e smecher la TV dar nu stie sa plateasca angajatii...
Esti prost de puti si nemernic pe deasupra!! Nu trebuie "sa il lase" nimeni sa plece, dob.itocule, e DREPTUL lui sa plece daca nu a fost platit!!! Nu Sepsi face "magarii", cum aberezi tu in tampenia ta, ci Iancu, cel care nu a platit jucatorii, nu a platit datoriile catre Benfica si nici altele!! Timisoara nu mai are nici un drept asupra jucatorului din moment ce nu i-a achitat contractul si nici suma de transfer catre Benfica, asa ca nu il poate vinde, pleaca el singur unde vrea!!! Asta e regulamentul, nu e nevoie de doi id.ioti ca tine si ca Iancu sa veniti cu alte idei!!!
CE VORBESTI OMULE AICI,NU VEZI CA BATI CAMPII?A ZIS CINEVA CA NU IL VA LASA SA PLECE?PENTRU CE SA FACA MAGARIILE ASTEA?DACA VA DORI VA PLECA,VA FI VANDUT SI GATA...ASTA E CARACTERUL UNGURILOR CARE NU SE SUPORTA NICI PE EI
F.C. Falimentul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.