Alte știri din fotbal
Când se joacă barajele pentru Conference League și pentru promovare/retrogradare
0
Presa din Ungaria, prima reacție după ce Sepsi a obținut promovarea în Superligă
0
Florin Pîrvu, după ce Voluntari a ratat la limită promovarea directă în Superliga: „Puțin atipic, ne-a costat scump”
2
Laszlo Dioszegi, show pe teren după ce Sepsi a revenit în Superligă
1
Știri din fotbal internațional
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete!
0
Antrenorul l-a făcut să vrea să plece de la Manchester United: „Asta era în mintea mea”
0
Celtic - Hearts, în ultima etapă din liga Scoției » „Finala campionatului” care poate scrie istorie
0
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Comando al vostru a "menajat" neste jucători cu franara ci.fi.ri, meci aranjat să fie pierdut cu 0-1(deac a fost hilar de sincer:"ȘTIAM CĂ VOM CÂȘTIGA CU 1-0"),timp în care FCSB=STEAUA joacă în aceiași formulă cu mulți copii meci de meci! Mai mult decât atât, joacă și fără Olaru " omorât " de aceiași "agresivă " a cotonogarului leo,care e "albă ca zăpada caprita " în meciul cu ci.fi.ri.... Așa că vă pot sugera un titlu la fel de "bun" că al vostru copritOSK!!!!
***. Doi proști care nu sunteți capabili să răspundeți cu argumente civilizate!!!În *** voastră știți doar să mistocarati,dar nici asta nu vă iese că sunteți mult prea proști!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
benedic rață e prezent, evident ca ne alintă cu o prostie mai mare ca el.
La cat esti de prost totul e simplu pentru tine.
Sepsi n-a jucat cu Steaua nea gulie.
clona fc fcsb e steaua asa cum tu esti Napoleon
Semnificativ este ca Sepși a fugit mult mai puțin cu CFR (115 km) comparativ cu meciurile cu Steaua (121 km) și Craiova (119 km) ceea ce spune totul despre determinare, ambiție, ordine primite de la șefi! Diferența de 6 km este foarte mare pt a fi întâmplătoare!
Dacă fcsb este Steaua, tu cine ești!? :-))))
*** ma cocalare... FC fcsb e o echipa de nimic
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un control anti doping, ceva, la SEPSI-PEPSI? Fara „bobo”?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.