Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21 » Duel pentru calificarea la Campionatul European
0
Schimbări în lot? 7 jucători din campania pentru CM au șanse mici să mai fie și în preliminariile EURO 2028
0
Marin Barbu dă cu barda: „Am ajuns să ne purtăm cu ei precum cu ouăle de Paște! Ne mâncau kosovarii ca pe mititei”
0
Nu a avut milă de jucătorii României: „Foarte fricoși! N-au arătat că vor la Mondial”
0
Știri din fotbal internațional
Luca Toni: „Mă faci să râd! Conte e strateg, și apoi e la 7 puncte în spatele lui Chivu, despre care spui că e varză”
0
Pe ce au dat vina irlandezii pentru eșecul din Cehia: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Poti sa postezi o decizie judecătorească care arata ca fc who nu e clona? Nu, mersi din nou ca recunosti ca sunteti o clona.
Decit sa mergem in Europa sa ne umileasca ça pe voi , mai bine stam acasa , rusine mai mare nu a existat pentru orasul Craiova decit voi cu Laci sau Tibilisi
conteaza? important este ca nu puteti termnina nici macar in primele 2 locuri. kfr aka rusinea romaniei strikes back. urmeaza falimentul.
La sutul lui Manea mingea a intrat in poarta. Gol. Boateng nu a influentat deloc faza (era inafara cadrului portii) si nu a contat daca era in ofsaid sau nu si ce a facut el dup-aia. Smecherasii de la VAR au comis-o din nou.
nu te da rotund ca nu-i cazul! imperiul otoman iti spune ceva?
Iarasi esti confuz Titele, unica clona este cea fara drept de joc in Europa intre 2013-2016! Iexact! Ai ghicit! Aia umilita de FK Laći
mai lasă-ne cu clona fără drept de promovare a cătanei datornice, aici este despre kfr
adik se dă reghele afară, de slab ce îi? :))
Omenie BINE facuta ca sa fie BINE si ca sa le fie de BINE!! :=))))))) STOP BLATURILOR!! :=(((((( FRF/LPF DORMITI?? ;=)))))) TREZIREA!!!!!!!!!!!
Kvsc nu are fani aia sunt ddBeisti gretosi talpanisti prosti si 7apidisti loseristi!! ;=))))) Toti laolalta mai nou noii fani ai farului!! :=))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.