Alte știri din fotbal
Veste importantă pentru Alaa Bellaarouch! Anunțul marocanilor
0
Românul care a strâns peste 60 de milioane pe bursă le dă un sfat fotbaliștilor: „Știți unde aș investi eu 10.000 de euro?”
0
Recordmanul Dan Nistor, dialog amplu la GSP Live: „O să-mi iau hate mult, dar o spun”
0
Florin Prunea, impresionat: „Dinamo nu a mai avut de multă vreme un jucător de talia lui”
0
Știri din fotbal internațional
Todd Boehly își vinde acțiunile » Cine preia controlul total la Chelsea
0
Fosta vedetă din Superliga a reziliat la o lună după ce a semnat cu noua echipă: motivul este total neobișnuit
0
Incident grav la doi pași de vestiarul lui Real! Ce au făcut trei indivizi care susțineau că-s verii lui Arda Guler
0
Cum învață italiană geniul din echipa lui Cristi Chivu: „Eram la cinema și am făcut asta”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Trupele „TikTok” ale lui Kadîrov ascund un secret: De ce refuză cecenii să ...
Libertatea
E cam grav!:)))Cam ca atunci, cand Nistor si-a bagat banderola la chilotei!:)))
Atâta doar că un penibil ca tine a ținut cu FCSB înainte să audă de Talpan iar acum te dai mare fariseu! *** ce ești tu!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se pregatesc cateii de sampions lig. S-au aflat deja grupele: Juventus Gataia, Bayern Urlati, PSG Bragadiru si Fc. Faliment.
***! ***!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Vine falimentul și dispariția acestei echipe,care a nenorocit pe multe alte echipe,acum au avut pe cel mai bun arbitru din țară, ce mai vor???Oricum de ani de zile mimamo joacă doar cu Steaua(adică FCSB=STEAUA,chiar și pentru Contra).Nu-i problemă că la anul vor juca cu echipa caschetei goale talpan,dacă ăia vor promova,dacă nu,peste doi ani.Mai ține-ți minte "farsa",adică marlania cu DDB,intr-un meci în care juca Steaua la un nivel cum ăștia (ddb) nu vor ajunge nici o dată!??!Ei,acum a venit clipa în care Dumnezeu face dreptate și-i va lăsa pe mimamo să se pregătească de ,era să spun "șampion lig"(să priceapă și Borsa),liga a doua spre a treia...
ma da prost esti ,eu sunt in Belgia ,el in Romania ,ia intreaba-l pe Dorian badia ,vb cu el pe whatsupp si are si poze cu ce si unde stau ,prapaditule!:))savi este alt om ,ai *** deja ,e o pb ca am scris acelasi inceput de fraza ???***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Suntem fiii ploii. Nu jucăm absolut nimic. E clar: tragem la titlu!:)))))
Luminita de la capatul tunelului?Se vede?Ei sunt!Dalmatienii pictati in spanioli!:)))
"Cand semeni vant ,culegi furtuna !" Ura s-a intors impotriva ta, echipa favorita se zbate de ani buni in ligile inferioare . CSF , NCSF :))))
Becali a bagat-o pe aia cu lupta anti-USR pentru ca spera ca astia de la PDL sa-l lase sa primeasca sentinta aia de repunere in drepturi si eventual sa-l puna pe liste. Daca maine vine Coldea si ii rezolva cu dosarul ANRP iti garantez eu ca se inscrie ciobanul in USR a doua zi si incepe sa faca temenele la poza lui Soros :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.