Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
0
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
7
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Diversiunea Groenlanda: Trump a ascuns pregătirea unei alte intervenții ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
PAI aici chair are dreptate Loti ... el e patronul, si ii da credit lui Ciobi ... daca vestiarul nu stie de respectul antrenorului (cum e la FCSB), e clar ca pana la urma tot Antrenorul va "plati", nu cei 25-30 de jucatori... La sfarsit toti vor zice ca le pare rau ca a fost demis , etc, etc ... A1 e cel sacrificat; asa ca Ciobi "intra in ei" fara frica, ca tu raspunzi de rezultate!!!
Daca romani-s ca tine, George: ai dreptate.
Una peste alta, Dioszegi asta chiar pare ceva mai sanatos mintal ca restul patronilor din tara. Nu se grabeste sa taie capul antrenorilor in tradiotionalul stil romanesc, si mie mi s-ar parea o prostie sa-l demita pe Ciobotariu. Evident ca au o perioada grea, au jucat cupe europene, au ajuns mai departe decat se asteptau... nu sunt obisnuiti cu atatea meciuri, acum infrangerile din cupa... sunt irelevante, par in revenira de forma in campionat. Nu cred ca un alt antrenor ar gestiona mai bine, a schimbat Craiova vreo 3 in acest sezon, nu prea se vede nicio diferenta de la unul la celalalt. Pana la urma, situatia e asemanatoare si la Farul, cele 2 echipe avand un program asemanator in acest inceput de sezon. Anul trecut defilau in campionat in perioada asta, acum se simte numarul mare de meciuri. Asta e, ritmul de la noi e altul, nu sunt obisnuiti cu iesirile din tara. CFR va profita cel mai probabil din plin, erau singurii obisnuiti cu un program mai incarcat, acum efectiv au un sezon lejer dpdv al numarului de meciuri. Sunt favoriti certi la titlu.
...treaba ta Dioszegi baci ...dar romanii nu s buni ...trebuie inlocuiti cu jucatori verzi din Ungaria ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.