Comentarii (42)

super_poison  •  29 Februarie 2020, 09:10

Respect CFR Cluj!

valeri.gazzaev.always.here  •  29 Februarie 2020, 08:35

Multi fecesebisti pe articol. Oare au inteles ca fc fcsb nu e Steaua si identitate nu au capatat ?

ishhhhhhhh  •  29 Februarie 2020, 09:14
Postat de iobag pe 29 Februarie 2020, 02:58

Acum 2 ani Steaua batea pe Lazio in aceeasi etapa ca CFR acum. Nu ca si inteleg de unde ati adus vorba de Steaua in legatura cu CFR. Unii ar trebui sa lasati complexele si sa lasati si alte echipe sa isi construiasca traditia lor europeana, daca vor putea. Steaua a facut-o destul pana acum.

I-auzi! Era cumva inainte sa-si ia acea mana de goluri (5-1) in retur?

flojo  •  29 Februarie 2020, 08:17
Postat de Vlad Muresan pe 29 Februarie 2020, 07:59

Prostac profesionist fara Kovacs, Hațegan, chivulete, avram și amicii de la sepsi, viitura, dinamu și voluntari blatistii nu prindeau play-off-ul.

In meciul cu echipa pe care o blamezi, “perlele” infractorului n-au avut NICIUN ȘUT PE POARTĂ! Îți dai seama ce penibili, și tu și fc fcsb!

clujcampion  •  29 Februarie 2020, 07:50
Postat de Vlad Muresan pe 29 Februarie 2020, 07:45

Iar în Spania n-au jucat nici vaclik dintre titularii cu Getafe - deci și în Spania Sevilla a inceput meciul cu blatistii cu 6 rezerve la fel că la kolosvar.

Ai dreptate ma. Intr-adevar, intotdeauna arbitfii si satitii ajuta cea mai mirifica echipa sa intre pe 4 in play-off ca sa nu se prinda ceilalti cat is de buni :))))

Costel Pintilie  •  29 Februarie 2020, 12:51

As fi dat orice sa vad mutra ciobanului când a dat Păun gol. Ar fi fost o fotografie pentru istorie....

Vladescu Mircea  •  29 Februarie 2020, 11:08

Cu István Kovács sau Hotzugan la VAR , erati acum calificati !!!!! Pacat !!!!

paul801  •  29 Februarie 2020, 10:37

FeCe FiCiSiBi este inj doliu acum, Cfr poate juca in sfarsit cu titularii in campionat

clujcampion  •  29 Februarie 2020, 07:19

Prostalaule... ia uitat-te ce formatie a aliniat in campionat. Judeca si cu mintea ta nu numai cu cea a ciobanului. Daca ai.

valyomanid4  •  29 Februarie 2020, 03:16
Postat de iobag pe 29 Februarie 2020, 02:58

Acum 2 ani Steaua batea pe Lazio in aceeasi etapa ca CFR acum. Nu ca si inteleg de unde ati adus vorba de Steaua in legatura cu CFR. Unii ar trebui sa lasati complexele si sa lasati si alte echipe sa isi construiasca traditia lor europeana, daca vor putea. Steaua a facut-o destul pana acum.

Acum doi ani a jucat fcfcsb nu Steaua..Pentru informarea corecta a userilor trebuie precizat, fcfcsb are culorile( oficiale) galben -albastru. asa ca nu are nici o legatura cu ros - albastrii, adica cu Steaua !

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5