Comentarii (25)
ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  02 Decembrie 2016, 18:52
Postat de dinamo_forever_77 pe 02 Decembrie 2016, 18:38

Si tot Andone a spus....si nu numai el ca am avut penalty si la hentul lui Tamas in min 12 !!!!

se vede clar pe orice reluare cum mingea il loveste intre picioare, nu inteleg de ce insisti cu o minciuna, pentru ca asta nu elimina eroarea cu penalty-ul neacordat,

mannecken
mannecken  •  02 Decembrie 2016, 18:44
Postat de jack_the_stripper pe 02 Decembrie 2016, 17:53

Pai, ce mai astepti, Ando? Fuga cu jalba la CCA, la FRF, la TAS, la UEFA, la UE, la ONU, la NASA - viciere de rezultat! Sau intreaba-i pe fanii FCD1948B. O sa afli ca Adi Popa a comis un fault criminal impotriva blandului Steliano...

Pai când a contestat Andone acel penalty neacordat? Niciodata. Astia de la gsp nu au ce sa mai scrie,ce si pe cine sa mai provoace. Daca faceau aluzie la Florin Andone puteam sa-i înteleg. Articolul face defapt referire la situatia jucatorilor de la Dinamo.Deci au reusit.Am raspuns amândoi la provocare.Tu la a lor,eu la a ta...:)

bakunin
bakunin  •  02 Decembrie 2016, 18:41
Postat de dinamo_forever_77 pe 02 Decembrie 2016, 18:38

Si tot Andone a spus....si nu numai el ca am avut penalty si la hentul lui Tamas in min 12 !!!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dinamo_forever_77
dinamo_forever_77  •  02 Decembrie 2016, 18:38

Si tot Andone a spus....si nu numai el ca am avut penalty si la hentul lui Tamas in min 12 !!!!

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  02 Decembrie 2016, 17:53

Pai, ce mai astepti, Ando? Fuga cu jalba la CCA, la FRF, la TAS, la UEFA, la UE, la ONU, la NASA - viciere de rezultat! Sau intreaba-i pe fanii FCD1948B. O sa afli ca Adi Popa a comis un fault criminal impotriva blandului Steliano...

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează