Comentarii (25)
zecs93
zecs93  •  03 Decembrie 2016, 00:54
Postat de laurentyu1964 pe 02 Decembrie 2016, 20:31

SUPARA ADEVARUL ? LA 2-0 MANCATI SEMINTE GOLANILOR

Ai terminat tot baxu de pufuleti ?? te inteleg, la 3-1, nici rabdarea voastra nu mai e ce-a fost !!!

laurentyu1964
laurentyu1964  •  02 Decembrie 2016, 20:31
Postat de Nello Milano pe 02 Decembrie 2016, 20:03

BAI FALCOSULE TE INTREBI DE CE TE INJURAM NOI SUPORTERII PAI CUM DRACULUI SA NU TE J8GNIM CAND TU DE MAHMUR CE ESTI NU REUSESTI SA MAI DISTINGI UN UMAR LA UMAR DE UN FAULT MA REFER LA PROSTIILE PE CARE LE DEBITEZI D3SPRE FILIP .

SUPARA ADEVARUL ? LA 2-0 MANCATI SEMINTE GOLANILOR

ionutstv
ionutstv  •  02 Decembrie 2016, 18:53

Penalty-ul acela face parte din campania cu salvarea arbitrajului.

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  02 Decembrie 2016, 18:52
Postat de dinamo_forever_77 pe 02 Decembrie 2016, 18:38

Si tot Andone a spus....si nu numai el ca am avut penalty si la hentul lui Tamas in min 12 !!!!

se vede clar pe orice reluare cum mingea il loveste intre picioare, nu inteleg de ce insisti cu o minciuna, pentru ca asta nu elimina eroarea cu penalty-ul neacordat,

963242023697129
Eugen Eugenescu  •  03 Decembrie 2016, 13:26

bravo,Andone ! un antrenor pe cinste si un om cinstit ! va spune asta un suporter al unei alte echipe decat Dinamo.

satyricon
satyricon  •  03 Decembrie 2016, 01:57

La Adi Popa a fost penalty, nu s-a dat, la Pintilii in schimb s-a dat ca a respirat prea tare langa mimamoist! Si uite asa in loc de 2-0 pentru Steaua, cu ajutorul lui *** au facut 1-1 si au fost bagate in meci, desi pana atunci nici nu suflasera. ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

spinoza
spinoza  •  02 Decembrie 2016, 21:49

A fost penalti, dar cu el sau fara el tot mancam bataie! Asta-i adevaraul.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  02 Decembrie 2016, 20:44
Postat de laurentyu1964 pe 02 Decembrie 2016, 20:31

SUPARA ADEVARUL ? LA 2-0 MANCATI SEMINTE GOLANILOR

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  02 Decembrie 2016, 20:42

nea ando e kior. nici macar ala dictat de hotzeganul fecesebist nu a fost unspe metri. amaratul ala de brazilian de mana a opsp[ea daduse deja in ea, intrarea portarului a fost una cel mult intarzaiata, dar ala daduse in minge, de 2 secunde.o vaga spoiala de unspe metri a fost la faza cu pompa. dar si pompa s-a dat cu roatele in sus cam teatral.) bai astia, 3-1 vere, e ok ?..))

sooos1ck
sooos1ck  •  02 Decembrie 2016, 20:35
Postat de Nello Milano pe 02 Decembrie 2016, 20:03

BAI FALCOSULE TE INTREBI DE CE TE INJURAM NOI SUPORTERII PAI CUM DRACULUI SA NU TE J8GNIM CAND TU DE MAHMUR CE ESTI NU REUSESTI SA MAI DISTINGI UN UMAR LA UMAR DE UN FAULT MA REFER LA PROSTIILE PE CARE LE DEBITEZI D3SPRE FILIP .

Umar la umar din spate?! Eu ti-as sugera sa nu mai bei alcool xD

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează