Comentarii (25)
963242023697129
Eugen Eugenescu  •  03 Decembrie 2016, 13:26

bravo,Andone ! un antrenor pe cinste si un om cinstit ! va spune asta un suporter al unei alte echipe decat Dinamo.

satyricon
satyricon  •  03 Decembrie 2016, 01:57

La Adi Popa a fost penalty, nu s-a dat, la Pintilii in schimb s-a dat ca a respirat prea tare langa mimamoist! Si uite asa in loc de 2-0 pentru Steaua, cu ajutorul lui *** au facut 1-1 si au fost bagate in meci, desi pana atunci nici nu suflasera. ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  03 Decembrie 2016, 00:54
Postat de laurentyu1964 pe 02 Decembrie 2016, 20:31

SUPARA ADEVARUL ? LA 2-0 MANCATI SEMINTE GOLANILOR

Ai terminat tot baxu de pufuleti ?? te inteleg, la 3-1, nici rabdarea voastra nu mai e ce-a fost !!!

spinoza
spinoza  •  02 Decembrie 2016, 21:49

A fost penalti, dar cu el sau fara el tot mancam bataie! Asta-i adevaraul.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  02 Decembrie 2016, 20:44
Postat de laurentyu1964 pe 02 Decembrie 2016, 20:31

SUPARA ADEVARUL ? LA 2-0 MANCATI SEMINTE GOLANILOR

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  02 Decembrie 2016, 20:42

nea ando e kior. nici macar ala dictat de hotzeganul fecesebist nu a fost unspe metri. amaratul ala de brazilian de mana a opsp[ea daduse deja in ea, intrarea portarului a fost una cel mult intarzaiata, dar ala daduse in minge, de 2 secunde.o vaga spoiala de unspe metri a fost la faza cu pompa. dar si pompa s-a dat cu roatele in sus cam teatral.) bai astia, 3-1 vere, e ok ?..))

sooos1ck
sooos1ck  •  02 Decembrie 2016, 20:35
Postat de Nello Milano pe 02 Decembrie 2016, 20:03

BAI FALCOSULE TE INTREBI DE CE TE INJURAM NOI SUPORTERII PAI CUM DRACULUI SA NU TE J8GNIM CAND TU DE MAHMUR CE ESTI NU REUSESTI SA MAI DISTINGI UN UMAR LA UMAR DE UN FAULT MA REFER LA PROSTIILE PE CARE LE DEBITEZI D3SPRE FILIP .

Umar la umar din spate?! Eu ti-as sugera sa nu mai bei alcool xD

laurentyu1964
laurentyu1964  •  02 Decembrie 2016, 20:31
Postat de Nello Milano pe 02 Decembrie 2016, 20:03

BAI FALCOSULE TE INTREBI DE CE TE INJURAM NOI SUPORTERII PAI CUM DRACULUI SA NU TE J8GNIM CAND TU DE MAHMUR CE ESTI NU REUSESTI SA MAI DISTINGI UN UMAR LA UMAR DE UN FAULT MA REFER LA PROSTIILE PE CARE LE DEBITEZI D3SPRE FILIP .

SUPARA ADEVARUL ? LA 2-0 MANCATI SEMINTE GOLANILOR

1745flo
1745flo  •  02 Decembrie 2016, 20:03
Postat de Leopard Trek pe 02 Decembrie 2016, 19:55

L-a lovit in pulpa, nu in mana. Te-a indus in eroare faptul ca a ridicat mana stanga de parca l-ar fi lovit in mana. S-a tot reluat faza, ai fost CHIOR ?? Nimeni de la Dinamo n-a comentat nimic, nu s-a pomenit nimic despre o faza in care nu s-a intamplat NIMIC.

Ți-e rusine de echipa cu care ții, este?

896192067117678
Nello Milano  •  02 Decembrie 2016, 20:03

BAI FALCOSULE TE INTREBI DE CE TE INJURAM NOI SUPORTERII PAI CUM DRACULUI SA NU TE J8GNIM CAND TU DE MAHMUR CE ESTI NU REUSESTI SA MAI DISTINGI UN UMAR LA UMAR DE UN FAULT MA REFER LA PROSTIILE PE CARE LE DEBITEZI D3SPRE FILIP .

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează